bugün

tüm cesaret toplanıp tanışılma amacıyla adı sorulunca verilebilecek en absürd ya da esprili yanıtı veren, kişiyi ikileme, duraksamaya sürükleyen kız.
ya çok asi, yada çok saf kızdır.
- adınızı öğrenebilir miyim?

+ tanışıyor muyuz?

- görüşürüz.
"tanışıyor olsak, adını neden sorayım aptal?" şeklinde karşılık verilmesi gereken kızdır.
adı tanışıyor muyuz olan kızdır. kaale almayın canım. *
- ben yabancılarla konuşmuyorum.
- o zaman hali hazırdaki arkadaşlarınla nasıl tanıştın?

gibi diyaloglarla devam edecek muhabbet.
-pardon, isminiz neydi?
+tanışıyor muyuz?
-danışırık elbet.

o değil de, harbi çok itici lan. tanışık olsak adını niye sorayım? bir de facebookta ekleyince 'tanışıyor muyuz?' yapanlar var ya, daha itici onlar. zaten tanışmak istediğim için ekliyorum, aptal.
Ugg giyen , zeka seviyesi 70 dolaylarında , hayatta hiçbir şey elde edememiş ve de olmayan güzelliğine güvenen, sözde havalı kızdır.
soran taraf önce kendi adını söylerse yarım da olsa bir tanışıklıktan söz edilebilir.
-pardon , tülin..... ?
-evet benim de tanışıyor muyuz ?
-yok be güzelim ne işim olur benim senle. Az önce arkadaşın söylerken duydum adını varsa bi sigara versene
+adın ne!
-tanışıyor muyuz?
+evet
-naber selim.
+pardon adınız nedir?
-tanışıyor muyuz?
+eee çabam o yönde açıkcası!
-tanışıyor muyuz yani anlamadım??
+iyiki tanışmıyoruz!
-yani tanışıcak mıyız?
+yaaa bi siktir git sorduğuma pişman ettin ne mal hatunmuşsun bee!!
-valla bişey anlamadım!
+..........................
adının tanışmak için sorulduğunu anlamamış kız tipidir. bırakın kalsın.
kafası karışık kızdır zira adını soran kişiye "tanışıyor muyuz?" demek de ne oluyor ?
türk kızıdır. yabancılar gibi hemen gelen topa girmez, önce bi temkinli davranır. yakışıklıysanız söyleyebilir de, belli olmaz.
kanımca kendisini bir şey sanmış olan kızdır.
sen kim oluyosunda adımı soruyosun gerizekalı'yı imalı söyleyen ama yinede görünen o ki bunu anlatamamış, hödüğün birine denk gelmiş kızdır.
adının sonuna soru işareti koymayı seven kızdır.
tanımadıklarıyla konuşmadığı için tanışılamayan paradoksların kızıdır.
kendini fazla önemsemiş kızdır,hemen ordan uzaklaşmak gerekir.
kendini bulunmaz hint kumaşı sanan, egosu yüksek, aslında ne kadar zavallı olabildiğini farkedemiyen kızdır.