bugün

yıkayınca çıkacağını ya da bacak arasında olmadığını düşünüyordur. pis fenevliler.
memlekette kan gövdeyi götürürken; abuk sabuk muhabbetlere takılı kalmış geri zekalılardan elzemdir.
Tek sike yapan takımın kendi takımı olmadıgını bilen fenerbahcelidir.
hala farkında olmadığı için fenerbahçelidir.
kulübü yönetenlerin yaptıkları hataların kulübe mal edilemeyeceğini anlamış insandır.

edit:galatasaraylıyım
aliağaspora satıldığı halde göztepeliyim diyen insandan daha akıllı insandır.
galatasaray'ın şike yapmadığına kefil olamayan bir eski başkanı olmasına rağmen, hala galatasarayı tutan insanla aynı insandır..
terörist aponun tuttuğu takımı tutmak yerine mustafa kemal atatürk'ün ziyarette bulunduğu klübü tutuyordur.
beşiktaştan 36 puan fark yediği 2002-2003 sezonunda dahi stadını full dolduran taraftara sahip klübü tutuyordur. *
kişilere değil takımına aşık olmuş insan yani.

kim ne yapmışsa yapmış artık. olan olmuş yıllardır desteklediğin 5 yaşından 25 yaşına kadar her kaybettiğinde üzülüp ağlayıp kazandığında sevindiğin, sırf rengi diye lacivert okul hırkası üzerine sarı tokalar iliştirdiğin, holigan olmadan taraftar gibi sevdiğin, delisi olmadan hep kazansın istediğin, çocukluğunun belki de ilk kavga sebebine niye sırt çevirsin insan?

ben sonradan FENERBAHÇELi olmuş kimse tanımadım ömrümde. herkes aileden ya da kendini bildiği andan itibaren taraftar olmuştu. insan hayatının bir parçasından vazgeçebilir mi?

ben vazgeçmedim bir kaç adam yüzünden. zira benim taraftarı olduğum takım o adamlardan oluşmuyor. benim taraftarı olduğum takım sahaya 11 kişi de çıkmıyor. benim taraftarı olduğum bir takım da yok aslında benim üyesi olduğum bir aile var daha çok.
her sezon namusu kirtletildiği halde gsyi tuan adamdan daha kötü değildir.
hata yahut hataları bünyesinde normalize eden insandır. söylendiği kadar basit olsaydı herkes birbirinden gitmez miydi?