bugün

zEngin kocanın yaptığıdır. para varsa bir adriana gider diğer adriana gelir felsefesinin farkındadır bu adam.

he adriana lima'da kara kaşının kara gözünün hatrına evlenmemiştir zaten bu adamla. paran varsa kralsın. yoksa adriana ne yapsın.
Potansiyeliniz olduğu taktirde Hepiniz yapardınız.

Sahip olduktan sonra değeri kalmaz bir "obje"nin...
erkeklerin elde edince heveslerinin kaçması durumudur. brad pitt angelina jolie'yi bakıcıyla aldattığında da böyle diyordunuz. demek ki adam şu adriana neymiş bi bakalım demiş sonra olaylar gelişmiş. işte insanın hevesi kaçmayacak, yazık olmuş adriana'ya. *
cidden yazık olmuş adriana ya diğer mankenler fiziği bozulmasın diye çocuk bile doğurmazken iki tane çocuk doğurdu böyle tipsiz bir adama.
Lan o kari evleninceye kadar kendini sakladi bakire kaldi o tatlardan mahrum birakti kendini 27-28 yaslarina kadar. Abv marko
Ağğğğğğğğğ. O karı beniim olacaktı da ben de aldatacaktım. Bide bi Adriana gider bi Adriana gelir diyenler var. Adriana türünün son örneği ulan!
Bazı ve çoğu erkeğin ne kadar karaktersiz, terbiyesiz ve tatminsiz olduğunun kanıtıdır.
normaldir.

ulaşana kadar her şey kusursuzdur. ulaştıktan sonra sıradandır.
marko jaric adlı tipsiz mahlukatın yaptığıdır. hayır o tiple adriana gibi bir meteoru bulmuşsun neyine aldatıyorsun?
bahsi geçen aldatma olayı adana limanında gerçekleştiyse bir de değmeyin sözlük yazarlarının keyfine.
Normal olandır.

Aldatmanın güzel çirkin olmakla bir alakası yoktur normal insanlar için. Aldatmanın üç dört kızı aynı anda idare etmenin güvenle alakası vardır. Hiç sordunuzmu o adama niye yaptın diye ? Karalayın anca amk. Adam haklı, Benimde 6 milyarın nefessiz izlediği bi karım olsa yediremem kendime onun benim için tek olmasını.
Her nefis aldatılmayı tadacaktır.
O bile aldatildiysa....biz, neyse..
Güzel bir kadın olması, erkeğin aldatmayacagi anlamına gelmiyor. Hatta bazen erkek böylesine güzel bir hatun benim diğerleri neden benim olmasın ki fikriyle hareket ediyor.
Erkeklerin asla doymayacağını gösterir, bu dünyada temiz erkek kalmamıştır, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır..
saçma saçma konuşmayın kadın yemek yapmıyormuş, yan komşu söyledi!

ulan adam işten yorgun argın geliyormuş evde bir tas çorba yok, sokarım böyle aşka demiş ve ardından 3 kere boşol ile evi terk etmiş.

adam haklı amk. öğlenden yap tarhanayı koy ocağa o adam zaten ısıtır!
Amk artık ne kadar bokunu çıkarttıysanız; gerçekten adriana lima yazan başlığı bile adana limanı olarak okuyor gözlerim.

-Adana limanının aldatıl... Ne?
Hay adananızı da adriananızı da.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar