bugün

güzellik açısından adriana lima gibi olmamasına rağmen sokakta öz güvenli olarak gezebilen normal bir kızdır.
adriana lima nın türk erkeklerince güzel bulunmadığını bilen kızdır. sokağa ekmek almak veya hoşlandığı manavı görmek için çıkmış olabilir.
adriana lima gibi olmaya yetecek parası hiç olmamış kızdır.

(bkz: estetik kaç para)

estetiği bırak o kadının bir göz kalemi masrafıyla bir yıl boyunca komple temizlenebilecek kız var.
yapmayın, etmeyin.
Brad pitt gibi olmayan erkeklerin adriana lima gibi olmayan kızlara bakıp, '' ulan bunlar utanmadan nasıl nefes alıyor'' diye yargıladığı durumdur. Kızları hiç söylemiyorum bile.
(bkz: görüntü kirliliği)
adriana'ninda işi gücü yok mahalle aralarında elinde telefonuyla mesajlaşarak gezecekti. Akrabam hakkında yanlış yazan evinden aldırılacaktır.
ashton kutcher gibi olmadığı halde sokağa çıkan erkekle aynıdır.
ne işin var senin sokakta git evinde uslu uslu otur denilesi kızdır.
adriana lima sokakta yürür ancak. başka da bir işe yaramaz, doğru. *
adriana lima olsam el parmaklarımın üstündeki kıllarımı almadan ya da dişlerimi düzeltmeden, makyaj yapmadan sokağa asla çıkamazdım. allah tan değilim.
kıvanç tatlıtuğ olmadığı halde sokağa çıkan erkeklerle karşılaşan kızdır.
hepsi babasının suçudur. bi biscolata erkeği olamadı ki çocuğu adriana olsun.
neyin kafasını yaşıyosun genç arkadaşım diyeceğim yazarın zırvasıdır. burda pireye kızıp yorgan yakmanın bi manası olmadığı için adriana ya filan b.k atmanın gereksizliğinin farkındayım. be adam adriana nın yarısının yarısı edecek bi kızı takabildin mi hiç sen koluna şimdiye kadar? ondan haber ver. ha bu kanıya nerden mi vardım? şu meşhur yazar-nick uyumundan. ancak bir bamya sahibi kendini bunun kanıtlanamayacağı bir platformda yani sanal dünyada zenci havasına sokma gereği duyar. yani durum buyken dışarısı adriana lima kaynasa bile bunun etki edemeyeceği alanlar vardır. mesela yazar arkadaşın yaşam alanı gibi. herkes kendini biliyor arkadaşım, türk kızı türk kızı diye tutturduğunuz ülkeden beren saat de çıkıyor yıldız tilbe de, türkan şoray da çıkmış zamanında dilberay da. bırakın artık şu muhabbeti kendimi 0-6 yaş arası çocukların oluşturduğu bir platformda hissediyorum artık!
ayıp eden kızdır.*
iyi yapan kızdır. Birileri çirkin olacak ki güzel olanın kıymeti bilinsin tabi ya.
normal kızdır.
(bkz: fatmagül fakının fink atması)
sanki hepimiz brad pitt iz de sokak sokak geziyoruz dedirten troll sözleri.