bugün

peşindeyim poisonxx sloganıyla yaşatılan kişilerdir.
klavye delikanlılarıdır, sadece klavyeden atarlanan kitledir. bir defkhan değildir.

"kavganızda yokum ben ama çoksa arzun ver adresi piç şehrine gelir sana life'ta korum ben"

defkhan - hayatım bi battle

http://www.youtube.com/watch?v=ee0Drud7eGQ
istedikleri adres alenen verilmesine rağmen kendileri nedense adres veremezler.
devamlı iş sebebi ile gezen biri olduğumdan 4square ile bile kaç kez chech-in yaptım ama gelen olmadı *
geçenlerde eve eskort çağırmıştım, gelmedi.
Oysa ne güzel sevişecektik amk.
bir anda düşmanı oldukları akp ile ilgili çok yakınları olduğunu ve burhan kuzu amcalarının kendilerini kolladıklarını yazarlar. yuh artık ya. dönek dedik ama bu kadarını da görmedik. sen sabah akşam akp ye söv sonra gel burahn kuzu amcam benimle uğraşan partilileri sevmez de ben süleymanı filan tanıyorum de. ben tanımıyorum birader hiç birini sen gel yeter ki.
Kargocuysa saçmalamamıştır.
poisonxx kişisidir. bu arkadaş verdiğim açık adrese gelmeyince bizzat kendim bu adamın semtine gittim. bin türlü şebeklikten sonra yaklaşık 2 saat beklememe rağmen gelmedi. gelemiyorsan tanıdıkları yolla dedim,plakamı yazdım arabamı tarif ettim tam olarak beklediğim noktayı belirttim. yok yemedi, gelemedi.
ardından bana sahte telefon numarası verdi ve delikanlıysan ara dedi. o da yalan çıktı.işte kardeşlerim bu adamların tarzı budur.
(bkz: kavga var koşun)

adres isteyen de adres veren de maldır.

istersen 40 yaşında ol ergen beynidir amk. bi atarlanmayın lan, iki dakika efendi olun. delikanlılık koşa koşa kavgaya gitmek değil beyler. neyse.
görsel