bugün

şov yapmaktır.

"ben mehdiyim" dediğinde kendisine deli raporu verilip bir süre ruh ve sinir hastalıkları hastanesine kapatılan bu adam kendine özgü bir tarikat geliştirmiş, şimdi de bir tv programıyla bu tarikate mensup taş gibi hatunları programa çıkararak (neden sadece taş gibi hatunlarsa onlar artık) sürekli "beni seviyor musunuz kızlar, ne kadar seviyorsunuz?" diye saçma sapan sorular soruyor, onlara şarkı dinletiyor falan. ne bu şimdi güya mehdisi olduğu islam (haşa) bunu mu yapmasını istiyor/bekliyor ondan?
gelen paranın haddi ve hesabını türkiye cumhuriyeti dahi soramadığından bilinmeyen bir amaçtır.
nitekim türkiye cumhuriyeti dahi ''kardeşim sen kimsin ? necisin ? amacın nedir ?'' diyememiştir
merak konusudur. tecavüz davasından yargılanıp zaman aşımına uğrayan davası ise nasıl bir gücün arkasında olduğunu düşündürdü açıkçası. çünkü en az 15 yıl gibi bir zaman geçmesi gerekir, ayrıca davanın ciddiyetine bakılırsa cidden bu adamın amacı ne mına koyim oluyor insan. bu kadar parayı nerden bulduğu da merak konusudur. asıl aklıma gelense sabbah gibi mi yapıyor da bu kızları böyle kendine aşık ediyor arkadaş? yoksa ben mi çok fena senaryolar yazıyorum? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
misyonerler tarafından finanse ediliyor, yavaş yavaş ağır ağır islamiyeti zevk-i sefa kıvamından göstermeye çalışıyor.. kendisi de nemalanıyor bundan..
görsel
(bkz: yok daha memeler)
Bu adami nasil bu zamana kadar vurmadilar hayret. Lan bu ermeniden de beter pkkdan da beter. Pislik birisi.