bugün

15 gb doldurduktan sonra limitli, limitsiz fark etmeden hızın 512/128 kbps düşülerek ödüllendirilen tarife.

zaten hattınız o hızı desteklemiyorsa hız yerine sürekli kopan bir internet ile uğraşıyorken bulabilirsiniz kendinizi.
sınırsız tarife ve 15 gb tan sonrası için hızı 512 kbps ye düşürmek...
burada neyin adaleti sağlanıyor ki?
adalet olacaksa böyle bir yanıltma için olmalı. litmitsiz deyip limit koymaya adalet işlemeli.

(bkz: hey allahım)
(bkz: yok böyle bir şey ya)
(bkz: uçan internet ttnet e uçsun)
kendisiyle çelişen ttnet'in akıllara ziyan uygulaması. zira isterseniz 99 lira ödeyerek interneti adil kullanmayabilir, şebeke kaynaklarının .mına koyabilirsiniz.
(bkz: sıçan internet)
ttnet palavrası.
sınırsız yüksek hızda kullanıma uygun olmayan altyapıyı öyleymiş gibi pazarlama taktiği.
(bkz: yemezler)
3g internet paketlerinde vodafon'un da uyguladığı saçmalık. internete çok girince diğer kullanıcıların hakkından yiyormuşuz. adalet havarisi kesildiler başımıza. para verem dedim. olmaz dediler. o derece de kararlılar.
dolaylı kota uygulamasıdır.

adaletle alakası yoktur. vahşi kapitalizmin ahlaki değerlerin içini boşaltma yolundaki aşağılık gayretinin ürünü olan bir tabirdir.

adına download toplamına göre hız limiti değişen tarife demeleri gerekirken adil kullanım limiti ifadesini kullanmanın başka açıklaması yoktur. altyapısını sunduğu hizmete uygun hale getirmeden yetersiz altyapıyla yüksek fiyatlı hizmet satma yolundaki telekom firmaları (özellikle GSM operatörleri) da bu yöntemi tercih eder sonra da bizim hızımız bilmem neredekinden fazla diye iddialarda bulunurlar.

adsl alanında ise ttnet'in adil madil kotası olmayan gerçek sınırsız 8 mbit paketini (8limitsi) dolaylı kotalı 8 mbit (netlimitsiz) paketin iki katı fiyata satması da bu tabirin aslında dolaylı kota uygulaması olduğunu göstermektedir. yani bir tüketici kandırmaca girişimidir. adalet söz konusuysa parayı veren neden adalete tabi olmuyor sorusunun cevabı yoktur.
ttnet'in adil kullanım uygulaması adı altında uyguladığı saçmalık.

kardeşim biz seninle sınırsız=60 tl diye anlaştık mı? anlaştık.

ben ister 15 gb net kullanırım, ister 75 gb net kullanırım, sınırsızdan bunu anlıyorum, sana ne be adam benim ne kadar kullandığımdan?

ibneliğin lüzumu yok ttnet.

bırak bu ayakları. adil kullanımmışmışmış. *
4 sene boyunca ttnet gibi bir kurumdan adilane bir tutum bekleme saçmalığını 20 gün önce sona erdiren biri olarak. hassiktir oradan dediğim olaydır.
Ulan buna çok pis kuruluyorum. internet denilen şeyi "sınırsız" alıyorsun bu nasıl işse adamlar 50gb'yi geçtin mi adil kullanım kotası diyor. S*ker misin akşama mı saklarsın iyi de bunun mantığı ne bilader zaten amacım bunu sınırsız kullanmak niye düşürüyorsun bağlantı hızımı. ya bizim terminolojiler çok zayıf ya bunların.
indirme sitelerinine üye olmayı engelleyen sistemin ta kendisidir.
hepsi sahtekar biri değil ikisi değil hepsi.
vodafone aylık sınırsız internet 35 tl diye mesaj geldi. iyi dedim.
sınırsız lan bu.
yok abicim iki gün sonra hız yerlerde. meğer 250 mb dan sonrası 2g imiş.

250 mb dediğin şey şu :
bir gazeteye gir beş altı haber oku. ve bunun için istedikleri rakam 35 tl.

ne denir ki allah topunun belasını versin. 35 tl nin 34,5 tl si haram zıkkım olsun sahtekarlara.
1 eylül 2015 internetin hızlanması sonucunda bir haftaya kalmadan sevincimizin kursağımızda kalmasına neden olan uygulamadır.
saçmalıktır.
Sınır interneti kotalandıran uygulamadır. Ulan bi Ton para veriyoruz be