bugün

bir torinolu şaban değildir. en azından lafız olarak.
sonunda ronaldo ile görüşmüş yerli ronaldo.
http://cdnx.sporxtv.com/flv/2013/04/10/4d411e0d31c173582fca78317274fe51.mp4
helal olsun adama. öyle veya böyle bir şekilde amacına ulaştı. bu arada yan yana bakınca harbiden benziyorlarmış.
allah kaderini benzetmedikten sonra, s.kayım tipine!
ronaldo dan çok nuri şahin e benzeyen şahıs.
sonunda ronaldo ile görüşmüştür.

otobüste taşak geçiyolar ronaldo'yla buarada bunu farkettim videoda.
görsel
ulan nedendir bilinmez gözlerim doldu amk. benim başıma gelse ancak bu kadar sevinirdim. hemşehrim yıllardır bunun aşkıyla yanar tutuşurdu bende hep görüşmesini dilerdimi sonunda görüşmüşler. burdan çıkan sonuç umut et ve sabret bir gün mutlaka gerçekleşir.
Amacına ulaşmış kişidir. Azmin zaferi.
olay budur aga. gönlü hoş tutulmuş türk genci.
(bkz: cristiano ronaldo dos santos aveiro/#19302134)
sonunda amacına ulaştı. şanslıymış lan adam, ronaldo istanbul' a bir daha kim bilir ne zaman gelir. Sevindim valla.
vakti zamanında memolinin benzerleri saçmalığının günümüze yansıması.
sabri sarıoğlu'nun ronaldo'dan görmediği ilgiyi görmüştür.
ronaldo'nun yıllardır görmediği babası gibi sarıldığı arkadaş.
Boydan kırpılmış Ronaldo. Cristiano Ronaldo bunun yanında Yao Ming gibi durdu.
ronaldodan gerekli ilgiyi görmeyen kişi. mesela bi forma verebilirdi hiç olmadı o yere düşen şapka o çocuğun hakkıydı uleyn.
ağzı dışında pek de benzemeyen elemandır. bizim nadide ülkemizde bir kaç yıl evvel bir sürü ilhan mansız, ümit davala *görülmüştür. hatta mahallemizin bakkalının oğlu aynı messi ye benziyor. *
o degilde Ronaldonun sapkasi nereye kayboldu, kim yurrutuyse ciksin versin Ronaldoya. adam Turkleri hirsiz sanacak, gerci oynadigi takim taraftarlari daha oncede hirsizlik ile suclanmisti. (bkz: benim telefon siz caldiniz)
gerçek ronaldoya kavuşan adanalıdır.

kavuşmasaydı sinan çetin devreye girecekti ve film gibi'de duygu yüklü bir buluşma gerçekleşecekti. salya sümük, hüngür hüngür ağlatacaktı bizi pezevenk.
Çekildikleri fotoğrafı çoğaltıp mahallede 10 liraya satma ihtimali olan çakma adanalıdır.
pek bir benzerlik göremediğim adamdır, etrafa yutturmuş benziyorum diye. ya da etrafındakilerin gazına gelmiş.
2 sene önce annesi benzetmiş ronaldo'ya bu çocuğu. oysa ronaldo piyasaya çıkıp meşhur olalı yıllar oldu. yani çocuk 2 sene öncesine kadar ronaldo'dan bihabermiş demek. sırf bir ünlüye benziyorum diye de hayranı olup hayatını onun üzerine şekillendirmek de olmaz ki canım. oynadığı kulüpte de benzerliği sebebiyle oynadığından eminim. hocası takımın reklamı amaçlı tutuyor kesin.
ronaldo ile alakası olmayan adanalı genç.
beyaz show'a da çıkmıştır.azalarak bitsen be arkadaş.

adam bildiğin tozlukla,kramponla çıkmış lan,nedir bu kepazelik.
beyaz showa çıkan genç kardeşimiz. Artık kariyerinin zirvesinde adam. *