bugün

Hepsi güldür maa çiçektir. Çekemeyen öteye.
ayakları ölü fare gibi kokar.
Konuşma dilinde Şimdiki zaman ekini -iü diye çekimleyen kızlardır.
Adana karpuzu gibi götleri vardir.
bıyıklarını kestiklerinde güzel olabiliyorlar.
Böylesiyle Daha önce hiç tanışmadım ama tanışmak da istemezdim.
Hani kazara bir şeyler yaşayacak bile olsan, hayatına aldığın tek şey kaos olurdu diye tahmin ediyorum ve sözü show ana haber adana bültenine bırakıyorum.
Bici bici yerler,şalgam içerler.
" dedim kine " diye konuşurlar.
Genciz güzeliz sizi ezeriz.

Alıp veremediğinizin ne olduğunu merak ettiğim kızlardır. Haberlerdeki kadınlar için adanalı kızlar diyorsanız haklısınız.

Kavruk tenli sert medeni çağdaş hamarat kızlardır, huyumuza giderseniz lezzetli yemekler yiyebilirsiniz.
adanada yasiyorum hic guzel degiller.
adananın her ne kadar denize uzantısı sınırlı da olsa adanalı kızlar bütün yönleriyle tam akdenizli kızların özelliklerini taşır.
izdüşümlerinin yarı çapı en az 60 cm. dir.
Evlilik oncesi provalarini mumbar yiyerek yaparlar.
görsel
Türkiye nin en ateşli kızlarıdır. Efsane sikişirler.
Dişi olup olmadıkları konusunda insanı şüpheye düşüren, kıllı mıllı esmer kızlardır. Tabi yersen.
bakımsız ve kaba olduklarını düşünüyorum. çünkü hiç tanımadım. zamanımızda ki popüler adanalı yaftalarından dolayı böyle düşündüm.
büyük ayaklı, iri kemikli, kalın sesli olurlar, mizaç olarak kamyon şoförü gibidirler.
en zayıfının çevresi 2,5 mt. dir.
sanılanın aksine oldukça güzellerdir. kabalaşırsanız allahınıza kadar sövebilirler.
biri de benim çalışma arkadaşım. Adana ile ilgili 80 milyon kişinin bildiği olayların hiçbirinden haberi yokmuş. napüün diyorum mal mal bakıyor. ayüküün mü diyom ne diyorsun diyor. neymiş efendim hiç duymamış. Adana’da doğmuş büyümüş hiç absürt bir şeyle karşılaşmamış. prenses dayana zannediyor kendini gadasını didiklediğimin çokoprensi.
sıcak iklimin sıcak insanlarıdır.
tanıdıklarımın hepsi iyi insanlardı diyemiyorum ne yazık ki.
Güzel olmadıkları gibi çirkeftirler de. Bir de kara sarı bir tenleri oluyor.
artık kozmopolit bir yer olduğundan tek bir cümle ile anlatılamayan kızlardır.