bugün

Türkler'in eli de armut mu toplayacak? Doğurmayacak mi sanki amk?

Bu ülkede her kürt ayrımcı ve hain değildir.

Bu gibi başlık ve paylaşımların amacı sadece algı ve korku yaratmaktır.

Hiçbiriniz bir skim elde edemezsiniz amk larım.

16 tane devlet kurmuşuz. Gerekirse 16.yıkılır, 17. Kurulur. Bizim devlet ve vatan gelenegimiz var amk'un bölücü kekoları sizi.

Siz gidin kuzey ırak dağlarında eşek sevin biraz.
Balıkesire gelsinler görelim. Şüphesiz Balıkesirli terörist sevmez.
Kendinizi böyle tatmin ediyosunuz yarraklar nah alırsınız kardeşlik yapalım diyoruz kalleslik yapiyosunuz amk sonra ırkçı oluyoruz.
Adana zor biraz.
her yeri alabilirler de adana ve hatay'da bu kürtleri bir sikerler akılları almaz. bunu ırkçılık olarak söylemiyorum adan ve hatay'ın insanı biraz değişik anam karadenizlilere falan da benzemezler. yaşayan bilir. ne demek istediğimi anlar. işler ciddiye bindi mi o bölge biraz değişik.
Reis boşuna 3 çocuk demiyor. Dinlemiyorsunuz adamı. Evet.
akıllı ol ogliiimmmm

suriler böyle giderse siz azınlık bile olamayacaksınız.
Arkadaşlar kafanız tam basmıyor ele geçiremeseler bile yaşam kaliteniz düşecek torunlarınız size sövecek düşünün her büyükşehirde 5 6 tane esenyurt gibi getto olduğunu.
Aslında olaylar kekonun dediği gibi gelişirse kendisi gibi sikikler için en kötü senaryo gerçekleşir.

Nato ülkeyi böler demiş, eee sonra, balıkesirden adanaya seni tutarlar mı orada, yallah götün taşa silindiği, eşeğin sadece binek hayvanı olarak kulanılmadığı dağına diyecek aynı nato.

Böylelikle kekonun Kuzeniyle yaptığı tüm demografik mühendislik çalışmaları da boşa gider. Hatta götünde patlar. Yarrak gibi nüfusla verimsiz arazilerinde kalırlar.
tamam aq diyin geçin dediğim yorumdur.
Geri zekalı, enayi, andaval türklerin yine görmezden geleceği bir kürdonun beyanıdır.

Yahu yıllardır anlatmaktan dilimizde tüy bitti.. Bu kürdo bile azaldığımızı fark etmiş. istila politikalarını itiraf etmiş.. Ama bizim türkler, onlar vatandaş yeaa, ırkçılık yapmayın yeaa, vatan bölünmez bir bütündür diye diye inat etti.

Bu vandal, veled-i zina topluluk yüzünden binlerce türk öldü gitti. Alın o vicdanınızı da, insanlığınızı da totonuza yerleştirin. Yerleştirmek istemiyor musunuz? O zaman bu fikir üzerinde düşüneceksiniz, lamı cimi yok.
(bkz: ayrılıkçı türkler)

Yine mi kabul etmiyorsunuz? Ben size gelecekte olacakları hemen söyleyeyim,

Yıl 2050. Büyük kürdiye'de ayrılıkçı bir türk yakalandı. Kürt gerilla s*ktiri bok kuvvetleri tarafından idam edilecek.

Artık iyice kayış koptu. Ya batı anadolu türk cumhuriyeti kurulacak, ya da gelecekte büyük kürdiye kurulunca yok olup gideceğiz. Seçim tamamiyle size ait.
Tanıdığınız iyi bir kürt var mı?
Varsa onun bile aq.
7den 70e düşmanlar türklere.
Kendi gözlerimle görüyorum nasıl asker ve türk düşmanı olduklarını.
Kadını da erkeği de aynı bunların ayırt etmeksizin, okumuşu da devrim devrim diye bağırır, avel olan boş olanı da.
Eee biz bunu zaten anlatıyoruz ama toprak fetişleri iq olarak düşük oldukları için anlayamıyorlar.

(bkz: ayrılıkçı türkler)
içimden diyorum ki ; Sen müslümansın ve türksün önce dindaşın oldukları için onlara önyargı besleme. Sünni müslüman olan herkes senin din kardeşin diyorum ama sonra böyle anasını alüminyum folyoda buhuladığımın biri çıkıyor kinlendiriyor beni.
Youtube'de izlediğim bir türkünün altındaki yorum.
görsel