bugün

Orul orul o. çocuğu olan 2 şerefsizin yaptığıdır.

https://m.haberturk.com/a...ndan-tuttugu-citir-isimli

Sinirimden elim ayağım titriyor.
mahallelinin yagli kaziga oturmasi gereken orospu evlatlaridir.

bunu yapan kisiler herhangi birini cok rahat taciz/tecavüz ve gasp edebilir. acilen en agir ceza uygulanmali.
Kissasa Kissas yapican bunları bir kafes içinde aç köpeklere parcalatacaksin.
allah belanızı versin diyeceğimde bela falan da bulmuyor ki bu kansızları.
200 lira verip çıkiverirler işin içinden.
bu katillere neden hala bi yaptırım yok ya neden...
O kedinin videonun sonunda tekrar tekrar ayağa kalkmaya çalışması... Kanım çekildi şerefsizim. Gerçekten bu insanlar(?) ölmek için yalvarmalı. Yıllarca işkence edilmeli bu orospu çocuklarına.
insan olamayan yaratıklar yine bir vahşet gerçekleştirmiştir.
görsel
görsel
Geleceğin katilleri,piçleri.Hepsinin tipini soyunu sopunu sikeyim öncelikle.
iki piçe ev hapsi,diğer piç de serbest.
Tek ricam bir hayırseverin bu piçleri pitbulla yem etmesi.
Bazı anneler doğurur, bazıları ise evlatlarını sıçar.
izlemedim. izlememekte de ısrarcıyım. Kurban olayım up'layıp durmayın şu başlığı.
bunlar adana yerlisi değil tıpkı köpekleri gibi kırmadırlar. denizli mahallesinin kürtleri. polisin ülkenin karışık olduğu zamanlarda bol bol operasyon yapıp kürdo tokatladığı yer. has adanalılar vicdanlı merhametli duygusal insanlardır.
Orospu çocukları.
ne diyeceğimi ne yazacağımı şaşırdım. silip silip yazıyorum. adana ile ilgili bir haber görünce ciddi anlamda geriliyorum. adını nasıl düzelteceksin adana?
çok yaşamazlar,mutlaka günün birinde bir olaya karışıp geberen türden kişilerdir.
Kötülüğün muzaffer olabilmesi için biricik şart, iyi insanların hiçbir şey yapmamasıdır.
bu alçaklar yakalanıp en ağır cezaya alana kadar gündemde tutulması gerekli konudur.
Devamlı gündemde tutmamız gereken başlıktır. Bu tarz orospu çoçuklarının olduğunu her an unutmamamız gerekir. Bu onun bunun çocuklarını diri diri yakmak bile yetmez. Gerçekler ise yüzelli ikiyüz tl para cezası o da belki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar