bugün

dün kendinden beklenin çok üzerinde bir futbol oynayan takımdır ve sonuç olarak danasporu net bir skorla geçmiştir.*
Dün aldığı 4-2 lik net bir skor ile adananın demirsporlu olduğunu bir kez daha kanıtlamış hayatımın takımıdır.
pazar günü portakal bahçelerine düşen bir şimşektir.
geçen hafta danaspor'a tecavüz etmiş takımım bu hafta aynı uygulamayı karşıyaka'ya yapmaktadır. an itibari ile skor 4-1. gümbür gümbür geliyoruz. ancak her şey bir yana şimşekler grubu'nun yönetime tepki nedeniyle deplasman yapmaması çok kötü bir olay şuan alsancak'ı inletiyor olacaklardı.
geçen hafta adana derbisinde adanaspor'u 4-2 yenen, bu hafta da izmir'de karşıyaka'yı 4-1 yenerek iki haftada 8 gol atma başarısı gösteren adana ekibi.
adana demirspor' a birşeyler olmuş iki haftadır yaptıkları press ve attıkları 8 gol şaşırtdı tebrikler adana demirspor.
demiryolu işçilerinin kurmuş olduğu, taraftarıyla işçi sınıfının herzaman destekçisi olan türkiyenin malasef tek spor klüpüdür.
5 haftada 4 gol atan adana demirspor teknik direktör değiştirdikten sonra(mustafa uğur) 2 haftada 8 gol attı..
karşıyaka karşında gollü galip gelerek şimşekleri sevince boğmuştur.
4 gollü bir galibiyet daha alarak beni zevkten zevke sokan hayatımı verdiğim takım.
ilk haftaları suskun geçen, son iki haftada 8 gol atan takım. adamlar resmen patladı.
karşıyaka'ya da 4 atarak adeta patlayan takımım.

cumartesi akşamı toplu halde maç izlenirken yaşanan şu diyalog ise koparmıştır;

skor 4-1 olunca ksk tribünleri boşalmaya başlar

+: karşıyaka boşaldı haa.
-: ne karşıyakası ulan bildiğin adana demir boşaldı. *
manisasporun namağlup ünvanına son vermiştir.aldığı galibiyetlerle yukarılara tırmanmıştır.böyle devam etsindir.
nedense hiç maçını izlememe rağmen beni cezbetmiş takım.
bugun urfasporu cezasi nedeniyle marasta agirlayacak,kazanip ugurlayacak takimimiz.sabirla bekliyoruz.
Ş.urfa teknik direktörünün iddialı açıklamalarını kursağında bırakmasını dilediğim takımımdır. yalnız ilk onbir de hüseyin cimşir görünmekte yapma bunu hoca.*
dileklerimiz kabul oldu ve ş.urfa'ya da standart uygulama yapıldı. adana demirspor maçı 3-2 kazandı galibiyet serisi 4maça çıktı bize bir şeyler oluyor.*
galip gelip urfayida eli bos gondermistir.mutluyuz efenim.
Nazar değecek diye korktuğum takım mükemmel bir çıkış yakaladık seriyi bozmadan ilerleyeceğiz diye umuyorum.
her maçtan sonra diğer maçını sevgiliyle buluşacakmış gibi heyecanla beklediğim takımım. çünkü biz, en çok seni sevdik adana demir!
her maç öncesi adana adliyesi önünde takılan adrenalin bağımlısı insanları,
bayrak ve atkılar ile otobüslere doldurup maça götürdükleri tahmin edilen spor kulübümüz.
taraftarlarının %90'ı ermeni asıllı ve pkk sempatizanıdır.

bu benim kendi görüşümdür!
bu akşamda ankaragücünü yenerek galibiyet serisini devam ettirmiştir,mutluyuz efenim allah bozmasın.
allahınıza gurban lan sizin.
adana demirspor taraftarını izlemeyen ''ben büyük taraftarım'' dememelidir.