bugün

halkı kin ve nefrete sürükleyen amaçtır.

herkesin bildiği gibi chp nin ulkenin en sıkıntılı dönemlerinde yırtık dondan fırlar gibi kendini ön plana atıp tamamen ülke yararına iyileştirici çözüm üretici fikir sunucu olmak yerine halkı galeyana getirip, gezi olayları gibi suriyelilere yapılan taşkınlıklar gibi adalet yürüyüşü gibi taşkınlıklarla tamamen bulunduğumuz sınırları iyice çekilmez hale sokuyor.

görsel
yürüşüyün asıl çomarları hoplatmak, kudurtmak ve görüldüğü kadarı ile de amacına ulaşıyor.
adaletsizliğe dikkat çekmek, yeter artık demek. bu ülkede zenginin, dayısı olanın, yandaşın korunduğu gerçeğini bilmeyen yok. geç de olsa, bir işe yaramasa da kılıçdaroğlu demokratik hakkını kullanıp yürüyor. ben şahsen halkı galeyana getirmek için söylenen, yapılan tek bir açıklama duymadım. o sizin iftiranız.
(bkz: mal beyanı)
Ikinci gezi icin kaos. Dün yakalanan daesli saldirgan eger patlasaydi akil yoksunu chpli yöneticiler bunu akpliler yapti diye aciklama yapacak ve kitleleri birbirine dusurecekti. Laik chp secmeni yeteri destek vermedi. Yürüyenler hdpli ve marjinal solcular ile ateist alevilerdir. Sahil chplileri kilicdarogluna güvenmiyor artik.
(bkz: pişkinlik nedir)
(bkz: pişkin nasıl olunur) *
not: (bkz: adalet herkese lazım olur)
korkmayın pek saygıdeğer ve de pek muhterem,
yerli, milli, din tüccarı goy goy' cular.

adamlar sadece yürüyüyor.
sakin,sağa sola takılmadan
23 gündür yağmur sıcak demeden yürüyor.

küfrettiniz.
yollarına mermi attınız.
alanlarına bok döktünüz.
her türlü aşağılık iftirayı yapıp,
en adice yakıştırmaları yaptınız.

dönüp bir kez " haydi siktir ordan şerefsiz " bile demediler.

yürüdüler.

küfürünüze " iltifat ", taşınıza " gül " dediler.
bir' diler milyon olmaya geliyorlar. barışla. yolları adalet ve barış olsun.
camide içki içildi diye iç savaş kışkırtıcılığı pompalandı bu ülkede, allahtan millet uyanık da sikine takan olmadı, iki kişinin yürümesiyle bir bok olmaz, korkmayın bu kadar. bölücülük vs. diyenler de niye açılmış herhangi bir soruşturma veya bir dava yok onu sorgulasın, koyun olmayın.
Sipor olsun diye.
Adalet değildir.
Kendi pisliklerinin devlet tarafından bilinip, ne zaman ebemizi dikecekler diye kara kara düşünenlerin. Son çırpınışları.
yeşilliktir.
Spor. Fazla kilolardan kurtulma vs.
bencilce degil, herkes icin daha iyi yasam kosullarinin saglanabilmesi adina ufacik bile olsa adim atmak.. bir adim bir adim derken onbinler olduk..
biat toplumundan uzaklasabilmek.. ses cikarabilmek.. daha pek cok sey sayabilirim kiymetsiz it suruleri ancak tepemizdeki gunese ragmen icinde bulundugumuz guzel enerji ile size daha fazla vakit ayiramiycam. belki sonra editlerim.
adalet yürüyüşü; 15 temmuz, gezi, fetö, chp olmasın diye var.

diye ber twit içeren konu başlığı. ben hak verdim.
adı üstünde olan amaç. Ha kaos , kargaşa çıkarmaktan bahsedeceksek işidli saldırganın arabasından akp flamalarının çıkması , yürüyüş yoluna ve kamp alanına tezek dökülmesi , rabia işareti yapanların taşlı saldırılarını örnek verebiliriz. Ki sizin gibi provokatörlere rağmen orada yürüyen insanlar saldırılara karşı sadece alkışladılar başka birşey yapmadılar.