bugün

utanmadan kendisini uğur için siper ettiğini söylemiş. sayesinde uğur mağdur olmuş ve yazdıkları için bedel ödemeyecekmiş.

konuyu çarpıtma şekliğne bakar mısın? şeytan ya.

kimse bir yarışmacının yazdıkları yüzünden elenmesine tepki göstermiyor yarışma senin istersen gözü üzerinde kaşı var dersin ve elersin.

insanları delirten çocuğu ekranda dakikalarca ağlatıp sömürü üzerinden reyting kasıp bir de üstüne ahlak mahkemesi kurulmuş olması.

yoksa biri çıkıp 'uğur elendi arkadaşlar öyle uygun gördük' dese asla mesele olmazdı.

ama bunu yapamaz tabi bir gencin gözyaşları üzerinden reyting kasacak.
Boşa harcadığı paralar ve bunum gibi insanlarım boşa harcadığı paralar. Açlık insafsızlar yüzünden var. Ezilecek birileri olmasa bunlara kimse adam demez. Fakirin yanında zengin bunlar.
Her ne kadar tanınmış biri olsa da bizler tanımıyoruz.yaptığı hiçbir programı da izlemiyoruz.
Kibirli ve bir insanın gözyaşlarından reyting kasmaya çalışan zattır.
Torunu yaşındaki kızlarla ilişki yaşayan televizyoncu, medya sahibi, yarıştırmacı.

29 yaşında biri olarak 20/23 yaşında kızlarla çıkmayı problemli bulurken acun bey yaşındaki insanların bu konuda yanlış olan hiçbir şey görmemelerine şaşırıyorum.

Ne biliyim 55 yaşındaki bir adamın 40 45 50 yaşlarında bir kadınla olması gerekir diye düşünüyorum.

Eklenti,

Uğur isimli yarışmacı hakkında yapması gerekeni yapmıştır. Bu konuda kendisini takdir ediyor ve sonuna kadar destekliyorum.
kimse kusura bakmasın. Herkes geçmişte yazdıklarından mesuldur.

Bunlar yarın birgün önünüze çıkabilir. Yarışmacının geçmişte yazmış olduğu şeyler hiç de hafife alınabilecek, göz yumulabilecek türden şeyler değil arkadaşlar.
Bir programında Bahar Candan'ı bulundurabilecek kadar toplum değerlerini önemseyen yapımcıdır.
Ahlakı çok gelince birazını sattı geçen.
Ayrıca o çocuğu da melek ilan edip durmalarına şaşıyorum, biri bana da sosyal medya üzerinden bir ton küfür etse ben de onu kendi programımda istemem.
Evet yillar önce yazmis ama her şeyin bir bedeli var. Mesela biz de cocuktuk çocuk olduk ama bir platform bulup herkese ana bacı sovdugumu bilmem.
Diyelim ki katil olduğu 20 yıl sonra ortaya çıkan biri çok değiştiğini ve çok pişman olduğunu söylüyor. Değişti ve pişman diye artık ceza almamalı mıdır?

Ayrıca bunca yıllık tweetler niye şu güne kadar ortaya çıkmadı da yeni cıktı? Bu da dolap büyük ihtimalle
Önceden bakmışlar mutlaka belki kendi kendine bunu sene ortası atarız iyi reyting olur demiş olabilirler.
Hatta çocukla beraber çevrilen bi dolap bile olabilir, sonuçta onun da adı duyuldu her yerde "ama çok degisti" diyerek savunuldu.
Insan sövdüğü tweetleri silmez mi ?
Aşırı egosu olan (ki yetenek sizsinizde sadece sorulan soruya mantıklı cevap verdiği için adamı yarışmadan kovmuştu)

işine gelenle arasını iyi tutan (Survivorda bozuk rakibine ana avrat küfür etti diskalifiye olmadı
Yine Turabi neler neler yaptı olmadı)

Canlı yayında hayvana küfür eden (şu Diablo meselesi)

Yani iste bu karekterde

Masterchefdede en baştan beri barbaros ile serhati birbirine düşürmeyi bekledi ama yapmadi
Hep erteledi

Amaç tabiki reyting

Bu adam reyting için ölmüş babasına bile etek giydirir oynatir Tv'de..
sma hastalıklı çocuğun kampanyasına 250 bin lira bağış yapmış koca yürekli adam.
exxen ile milletten parayı cukkalayan ancak hala açılmayan site, exxen e bir girerseniz bir daha çıkış yok onu da bilin. verdiğiniz kredi kartını iptal ettirirseniz kurtulursunuz bilginize.
Sonunun ibrahim tatlıses gibi olacağını düşündüğüm karakteri sıfır kişilik.

Diğer bir örneği için: (bkz: mehmet ali erbil)

Not; allah’ın adaleti şaşmaz.
Etme bulma dünyası.
Geçmişinde trajik olaylar yaşamış uber başarılı insan.20 yaşında anne babasını trafik kazasında kaybetmiş o zamanlar bebek olan kızı da aynı kazada ağır yaralanmış.2-3 sene sonra babasından kalan parayla giriştiği işte iflas etmiş.iflas ettikten sonra arkadaşıyla motor kazası geçirmiş arkadaşı vefat etmiş kendide yaralanmış.bunların hepsi 3-5 sene içinde yaşamış.Sev yada sevme başarısı yadsınamaz.Bana göre kendi zekasına yakıştıramadığım tek şey subaşından yediği kazıktır.
nasıl bir para varsa ülke sınırlarını bıraktı uluslararası çalışıyor artık.
Büyük Fenerbahçe’nin büyük taraftarı olan güzel insan. Evet.
sevimsiz, yalaka bir tip.
Dibine kadar Toplum mühendisi.
Adam ingiltere’den futbol kulubü satın alacak kıvama gelmiş siz hala Tv8, Exxen izleyin.
ülkedeki en şanslı adamdır. Böylesine parası olup ta kullanmamayı bilmeyen nadir kişi olabilir.
görsel
Milletin özel hayatını ailesini reyting malzemesi yapan adam.
amcası Nazmi Ilıcalı, hayatını kaybetmiş.

https://www.hurriyet.com....=t.co&utm_medium=post
Sedat peker kendisine uyuşturucu kaçakçısı demiştir

görsel
görsel
adamda para gani gani. deniz de o kadar kum yoktur belki. risk seven maceracı bir ruhu var. tip de fena degil.
hal böyleyken reşit olan ve rıza gösteren her kadını sikebilir isterse.
yeni saatinin fiyatı 2 milyon lira.

https://www.milliyet.com....ri-dikkat-cekti-6532568/1
görsel