bugün

celal tan'a rakip olabilecek hikayedir.
pismis tavugun bile basina gelmeyecek bir hikayedir. acidim la adama, aramizda para toplayip yardim mi etsek??
birçok insanın yaşayacağı acıyı genç yaşta ve üst üste yaşamıştır. yine de allah sıralı ölüm vermiştir, insanın evladını kaybetmesi daha büyük acıdır ve bunu yaşamamıştır. annesi ve babasını kazada kaybetmiştir.
sonrasında bunalıma girdiği için ilk eşi kendisini terketmiş, ardından da ciddi bir kaza geçirmiş ve arkadaşı ölmüştür. o dönemde şimdiki eşiyle tanışmış, uzun süre peşinden koşmuş, birlikte olduktan sonra da iflas etmesine rağmen şu anki eşi kendisini bırakmamış, senelerce çulsuz dolaştığı yıllarda yanında olmuştur.
zaman geçmiş acun ılıcalı zengin ve ünlü olmuş, bu sorunları geride bırakmış, zamanında zor günlerinde yanında olan eşiyle evlenip çocuk yapıp ailesini kurduktan sonra, her taraftan s.kildiği belli olan beş para etmez bir hatunla vefakar eşini aldatmış, eşi de ona boşanma davası açmıştır. boşanmayıp anlaşmışlardır. eşi hala vefakardır. kendisine tavsiyem bir köpek gibi yalnız ölmekten korkuyor diye daha yaşarken kendisini hak etmeyen ve değerini bilmeyen birine köpek olmamasıdır. acun kendisini hala aldatıyorsa doğrusu terketmesidir. maddi olarak da 25 milyon yedi sülalesine yeter de artar zaten.

hikayesinin hangi kısmı daha acıklıdır bilemedim, şöhret olduktan öncesi mi, sonrası mı?
bu arada kendisi insanlara uğur getiriyor diye bilinmektedir ama aynı zamanda çevresindeki bir çok insana uğursuz geldiğini düşünmekteyim. kendi yaptığı kazada ölen arkadaşı, boynuz taktığı eşi, ali taran, defne joy vs..