bugün

formatın asıl sahipleri bu işleri çok yakından takip ederler. parasını vermeden dünyanın hiç bir ülkesinde o programın aynısını yapamazsın. acun'un para ödemeden bu programları yapması mümkün değil. hele ki büyük kitlelerin izlediği ulusal bir kanalda kesinlikle yayınlayamaz. bunu yapan adamın götünden donunu alırlar.
adamı seversin sevmezsin ayrı. yaptığı programların kalitesi ni de tartışabiliriz. ama maddi bedelini ödemeden bu programları ortaya koyacak kadar salak biri değil kesinlikle.
Acun o programları çalmadı, tam tersi fırsatı gördü ve programlarla anlaşıp Türkiye de yayınladı. Böylece buradan parayı kırdı.
acunun kimseden çaldığı yok.
yabancı programlar acundan çalıyor.
benim keyfimi yerine getiriyorsa dünyayı çalsın çokta fifi.
Format satın almak ve yapımcısı olmaktır.

Dünyada yeni moda bu şekerim. Acunfanı olmuş olmayalım ama sen bu devlete kaç tl vergi ödedin acaba babandan aldığın harçlıkla da ona buna çalma çırpma lafı sallıyorsun delikanlı.

Akp gibi bu da, kimse oy vermiyor, acunu da kimse izlemiyor beğenmiyor ama trilyonlar dönüyor. Azıcık samimi olun be.
keşke buraya abuk sabuk fake programları getirmek yerine kendisi o programların olduğu yere defolup gitse de türk tvleri bir rahat etse.
isi bilmesinden kaynakli bir durum, tutan formatlari alip burada uyguluyor, unlu sevilen insanlarida içine serpistiriyo, al sana para al sana reyting.
yapımcılara belli bir miktar para ödüyorlardır tahminimce.
(bkz: acun a bok atma yavşaklığı)

lan adam da olmasa tv de program yok lan. hepimiz izliyoruz işte nesi var aq.
cahil cühela yazar söylemi.

Bak güzel Kardeşim. Adam o programları gizli kapaklı çalıp kopyasını çekmiyor. Programı var eden kuruluş/kanal Her Neyse artık, belli bir telif hakkı ödüyor, aynısını türkçe olarak çekiyor. Herşeyi çok bildiğini sanıp "ahahahaha bak açığını buldum, bak hırsızlık yapmış işte" gibi düşüncelere sahip olmadan önce, yani Kendini el aleme rezil etmeden önce bi araştır amına koyim ya. Bi araştır Olm bişey kaybetmezsin lan.

tamam mı.

ha bu arada eleştiriye açık ol, o lanet olası elini eksiden çek, ve bir daha bi bok bilmeden de başlık sıçma.

Hadi öptüm..!!