bugün

(bkz: en az beş yıl tecrübesi olan)
(bkz: prezantabl)
(bkz: dolgun maaşla çalışacak)
(bkz: yol artı yemek artı ssk)
(bkz: sahibinden com)
ankaralı turgut'un da değindiği konudur.
(bkz: ben karı istirem babo)
(bkz: Abazalıktan kırım kırım kıvranıyorum)
(bkz: Yok mu düz duvar)
kudurmuşluktur ... 60 yaşına gelip izdivaç programlarına katılan yaşlılardan bir farkı yoktur.

bu tür insanlar ölmeli bence, yaşamayı haketmiyorlar.
(bkz: antrapoz)'a girmeye yaklaşan erkeklerin yaptığı bir eylemdir. bir nevi son siftah.
bunlara çok gülerim ben zaten gülünecek haldedir bunlar. asıl evlenmeyi hak edtmeyen bunlardır. yahu kardeşim ne yoruyosun kendini yıllardır kızlarla takılmışsın niye gidiyosun efendi ev kızlarıyla evleniyosun. bu durum 30 yaşından sonra çoğu erkek de baş gösterir. bazıları da hiç sikine bile takmaz, benim gibi evlenmeyi tamamen kafasından atmıştır. benim önerim ne yoruyosun kendini kardeşim bak keyfine.
genel olarak sanıldığı itivariyle abazan değildir. yıllarca karı-kızla takılan sadece onları seks amaçlı takılmalık ilişkiler, tek gecelik ilişkiler takılan playboy versiyonlarıda vardır bunların. bu durumun ortadan kaldırılması ve bu insanlar ölmeli ve yok edilmeli, evlilik de artık yasaklanan bi kurum haline getirilmelidir.

ayrıca (bkz: jübile)
formalite evliliği için olabilir. tayin falan filan gibi.
arkadaşlarının hepsi evlenmiş olan bir erkeğin tutunacağı son daldır.

zamanında fındık kırdığı panpaları şimdilerde çoluk çocuk çombalak sahibi olmuşlar bu nedenle de onunla az görüşür olmuşlarsa eğer, bu erkeğin de son çaresi evlenmektir. hemi de tez elden.
askerliğini yapmış, işini eline almış ksaca ununu elemiş eleğini asmadan önce eleğini asmasına yardım edecek bir hatun arayışıyla yola çıkılarak yapılan aramadır...
önü açık kariyer fırsatı,
dolgun maaş,
ve ssk verilir.
bende arıyom, nereye başımızı vuracaz.
Şöyle oluyor sanırım?

görsel