bugün

ısrarla gel gidelim diyelim arkadaşımı dinleyip gitmiştim.doğrusu başka işimde yoktu.içeri girdik önümüze 2 3 form koydular.ama burda ilginç olan ne formdu ne abiler ne arkadaşım.ilginç olan formun içindeki sorulardı.
sorular şöyle=izlediğiniz tv kanalları?okuduğunuz gazeteler?örnek aldığınız şahıs?
bu soruların amacı zaten belli.burda benim amacımsa abilere nacizene bir şaka.efendim başladım formu doldurmaya.izlediğinzi tv kanalları?fashion one,okuduğunuz gazateler?sabah akşam bir posta bu şakayı yaptığıma bende inanamadım.ama çok espri yeteneğim olduğuda söylenemez.örnek aldığınız şahsiyet johny sins.ha bu arada kendilerine ilgi çok yoğun gariba efendim.
hangisine hayır diyemezsiniz?

a) futbol maçı
b) bira
c) internet
d) müzik
e) pilavlı

cevap: e seçeneği.
başvuru için gereken ön şartlar:

1 adet maklube
1 adet kaytan bıyık.
1 adet feto reyizle çekilen foto( eger bu varsa baş abilige kadar yükselirsiniz.)
Bir garip insanların bir garip ritüelleri buraya yazılabilir. Mesela kuran'ın neresinde (haşa) maklube yemek sevaptır. Badem bıyık yapan cennetliktir yazıyor bilmiyorum ama abiler başvuru formunda size baya artı puan kazandırır. En çok da "zaman gazetesi bu, evlere özel kalın kağıda basılıyor çayı suyu geçirmez" esprisini yaparsanız ekstra bonus veriyorlar.
Bir de bu formda birkaç ayetten bahsetsen acaba puan alabilir misin diye merak ediyorum?

Cemaati eleştirdim diye gaza gelmeyin sevgili solcular size de yapacam yeri gelince bir güzellik *