bugün

şu sıralar Türkiye u17 takımında oynayan 1999 doğumlu orta saha oyuncusu. geleceğin yıldızlarından olabilir.
avrupalıların türk messi dediği trabzonsporlu. az önce hazırlık maçında ilk defa izledim. elemanın attığı her pas, takım arkadaşını kaleciyle karşı karşıya bıraktı.

dileriz ersun yanal'ın elinde piştikçe pişer.
inşaallah yeni bir barış memiş olmaz. Bugün kızılcabölük maçında ilk 11 olarak sahaya çıkacak. Ben de ara ara bakacağım sırf Abdülkadir için maça.
müthiş saf yetenek, pas tekniği messiye aşırı derecede benzer genç trabzonsporlu futbolcu.
genç oyunda iyi aralar görebilen bir futbolcu. fizik ve kondisyon çalışmasını arttırması lazım. umarım Türkiye liginde harcanmaz.
Messi gibi adam top ayağı yapışıyor. inşallah iyi yerlere gelir. Evet.
Bende beğendim türkiyede fazla yaşatmazlar bu yaz gider avrupaya.
fişşek gibi topçu, beğendim.

aynı takımdan yusuf yazıcı ve okay yokuşlu için de büyük topçu olacaklar deniyor lakin bu ikili feci halde balon topçular.

ama bu çocuk başka.
Türkiye'nin Oğuzhan Özyakup'tan sonra en iyi yerli orta saha oyuncusu.
az önce yazan çocuk. maç dönerse bu çocuğun yaktığı kıvılcımla dönecek. helal sana çocuk.
bozmazsa yeni modric olur.
şımarmazsa top class bir futbolcu olabilir
modriçe benzetiyorum kendisini.
Burak Yılmaz'la çok takılıyor galiba hemen kendini bırakıyor yere. Evet.
türkiye'de hiç olmasından korktuğum çocuk.
abartılan balon topçu.

ulan 20 yaşındaki velet 2 gol atti diye futbol ilahı ilan ettiniz ya..
Benfica kendisi için 14 milyon Euro artı 4 futbolcu önermiş. Trabzonspor reddetmiş. Evet.
Bu yaşta avrupaya giderse hiç olur.
Umarım gider.

Burda ne uzalır, ne kısalırsın.

Kapasite çok yüksek...
yerli topçular içerisinde para edecek bir kaç isimden biridir. evet.
Şişirilmiş balondur. Bir kere sen Trabzonlusun zekan 70 filam zaten. Evet.
hemen üstteki iki entryi güzide yazarlara yedirmiş genç yetenekli topçu.
Fenerbahçe maçında sergilediği futbol ile kendine hayran bırakmıştır.
Kendini yere atma konusunda Burak Yılmaz abisinden ders almış tip. En ufak temasta kamyon çarpmış gibi yerde. Evet.
fenerbahçe maçındaki iyi oyununu konyaspor maçında takımı tek başına sırtlayarak harmanlamıştır. çabuk yere düşmesinin sebebi kendini yere bırakması değil fiziksel olarak çok zayıf olmasından kaynaklanmaktadır.
liverpool'un kendisi ile ilgilenmesinden sonra trabzonspor maçları izlemeye karar verdiğim futbolcu. henüz çok genç ve türkiye'de bu yeteneğini heba edeceğine klopp gibi bir profesyonelin ellerinde world class bir oyuncuya dönüşebilir. izlediğim skill videolarında da coutinhovari hareketler yapıyor. eğer lfc teklif yaparsa kesinlikle gelmek için her şeyi yapmalı.