bugün

kadroda geçenlerde akp'yi yıkayıp yağlayan sinan çetin'in bile olduğu geniş bir kadrodur.
bugün televizyonlarda abdullah gül ve karısının tarihi eserler önünde foto çektirirken, keyif yaparken gördüm.
tekel işçileri için benim vergim diyen zihniyetin, bu rezaletleri görmemesini o kişilerin varolmayan ahlaklarına bırakıyorum.

daha önce hatırlarsanız pkk destekçisi dtp'lileri geziye götürmüştü ve bizim vergilerimiz ile o terörist destekçilerini çanta gibi gezdirmişti.
bugüne kadarki cumhurbaşkanları ve başbakanlar, her yere eşleriyle bile gitmezken, gül ve erdoğan her yere sülalece gidiyorlar. her yere 200 den fazla kişiyle gidiyorlar, bunların bir kısmı koruma geri kalanı eş dost akraba. siz düşünün artık nasıl bir maliyetle ve kimlerin paralarıyla gidiyorlar.

aa hindistan'a mı gidiyorlar dur ben de geleyim orayı hiç görmemiştim.

görmemişin bir başbakan cumhurbaşkanı akrabası olmuş, çekmiş çükünü koparmış.
(bkz: abdullah gül ün hindistan dan 120 kişi ile dönmesi)

- a.g: resmen çoğaldık lan.
devam eden rezalettir.
ama hala dinci basın ses etmiyor.
sezer bunu yapsa idi yer yerinden oynardı.

zira bugün yine gösterdiler.
gül ve karısı tac mahal'ı gezmiş.
sırıta sırıta mekanı geziyorlar, fotoğraf çektiriyorlar.
ve yanlarında 234234 kişilik kafile var.
bi baktın sinan çetin önlerde.

yani devletin parası ile, bu ülkeye vergisini veren şerefli halkın parası ile çatır çatır tatil yapıyorlar, keyif yapıyorlar, gezilerini bedavaya çıkarıyorlar.

diyecek söz çok. ama ben allah'a havale ediyorum bunları ve ses etmeyen dilsiz şeytanları.
(bkz: tüyü bitmememiş yetimin hakkını yiyenler)
Ahmet Necdet Sezerin kalitesini ve üstün kişiliğini ispatlayan bir şeydir. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını herkes düşünmelidir. Acaba bu gezinin Türk Milletine nasıl bir katkısı olacak. Hint şirketleri yatırımamı başlayacak. Madem öyle niye Hindistan kısa zaman önce Türkiyeye nota verdi. Nota dan sonra mı ilişkiler düzelecek.
problem değil tekel işçisi çalışır kazanır. !!!
tac mahal'i gezerek, 90 kişiyi götürerek yani bizim vergilerimiz ile turistlik yerleri gezerek yatırım yapma durumuymuş.
partizanlık birilerinin köhne beynine öyle işlemiş ki adamlar mayo ile hawaiiye gitse deniz suyundan tuz getircekler, tuz gölünü canlandırcak gibi idiot tarzda savunma yapacaklar.

gerçi bu zihniyet vakti zamanında afrikaya giden ve jip üstünde fotoğraf makinesi ile safari yapıp, vahşi hayvanları izleyen abdullah gül üçinde yatırım yapacak demişlerdi.
gitti de n'oldu?

tamamen bollywood cekim platolarından boy gösterme gezisi olarak özetlenebilecek gezi türü. hala ingilizlerin eldivenli avuclarında olan bir ülkeden ne gibi bir cıkar sağlayabilirler.

baksınlar bakalım bi hindistan'ın din anlayışı neymiş ve türkiye ile dirsek teması sağlamış mı veya yanaşmış mı buna?

bollywodd'a hoşgeldiniz, nana nanan nanannn.
jakoben laikliği kabul etmiş bir ülkeye ısınma turları düzenlemek aslına bakılırsa türkiye gerceğini anlatmış oluyor.

hindistan ekonomisinin hinduların elindeyken ve ziyaretin asıl amacını oluşturan müslüman kesimin de sefaletten kırıldığı bir ülkeye ziyaret oldukca ilginc.
cin istilasına karşı ingiltere tarafından da korunduğu gözönünde bulundurulursa bu ziyaret sinan cetin'in yeni oyuncular bulması gayretinden başka birşey değildir.
(bkz: hindistan sınırına 90 kişiyle girmek)
Öncelikle şunu söyleyelim. Hindistan en kalabalık 2. ülke ve en büyük 10 ekonomi arasında. Uzmanlar Hindistan'ın bu şekilde devam etmesi halinde Çin ile birlikte önümüzdeki 25 sene içerisinde dünyada mevcut kutuplardan biri olacağiını öngürüyorlar. Hindistan ile ekonomik ilişkilerin güçlendirilmesi ve hacminin arttırılması gerek. Bu bir zorunluluk. Siyaset alanında da artık söz sahibi olma çabası içerisinde ve bunu Afganistan ile ilgili toplantıya çağırılmayınca gösterdiği tepkiden anlayabiliyoruz. Ben sadece şahsım olarak çalıştığım firmada Hindistan'a yıllık 7 milyon Avro ihracat yapıyorum. Sizin o taşşak geçtiğiniz bollywood yakın zamanda Slumdog Millionaire gibi oskar ödüllü bir başyapıt çıkardı. Avare yi hiç saymayayım. Biz ise Güneşi Gördüm gibi yavşak , pespaye rezil bir film ile ancak aday adayı olabiliyoruz. Bu sayede Kültür Bakanlığını da kınayalım.
Gelelim Cumhurbaşkanının yanındaki kalabalığa. Abartılı bir rakamdır veya değildir. Hepsi devlet harcamalarında mı gösterildi ona bakmak lazım. Buradan atıp tutmak kolay.
bugün gazetelere abdullah ve karısı tac mahal'ı arkalarına almış ve gülerek poz vermişler.
evet süper bir gezi. harika bir yatırım planları. mesela tatil ve gezi üstüne muhteşem bir yatırım oldu birileri için.!!
"hazır en tepedeyiz, beleş bedava nereyi gezsek kardır zevcem, hemfikir miyiz?"
"ne zaman olmadık ki..."

ananızı da alıp gitseydiniz bari... o da aradan çıkardı yani, o bakımdan.

edit: (bkz: yaslı gittim şen geldim)
(bkz: yiyin efendiler yiyin)