bugün

Mehmet ali ağca papayı kgb den emir alarak vurmuş . bu durumda abdi ipekçiyide öldürerek kendisine ülkücü sağcı görüntüsü vermiş böylece kgb ile bağlantısını gizlemek için öldürdüğü gün gibi bariz açıktır . bu durumda da abdi ipekçi yi komünistler yani bir bakıma solcular öldürtmüştür .
bu tarz sürreal fikirlerin benzerleri için, yaratıcı gençlerin önünü açmak lazım:

(bkz: sivas katliamını aziz nesin yaptırdı)
(bkz: maraş katliamını komünistler yaptırdı)
(bkz: 6 7 eylül olaylarını komünistler fitilledi)
(bkz: olldu gözlerim doldu)
hayatımda duyduğum en kanıtsız ve komik önerme. aynı zamanda " saçma önermelern gücü adına " diyerekten:
(bkz: mhp yi komünistler kurdu)

edit: eksi veren arkadaş.
(bkz: sende haklısın)
(bkz: abdi ipek)
tam komünist yazmayı öğrenmişti ki, "abdi ipekçi" yazmayı bilmediğini farketti!
abdi ipekçi başlığı yanlış yazılmıştır tarafımca . huzurlarınızda özür dilerim .

papa 2. john paul polonyalıdır. polonya 2. büyük varşova paktı üyesiydi. kgb papanın polonya üzerinde etkili olabilceğinden korkmuştur.
o yüzden cinayeti sözde sağcı müslüman görüntülü ağcaya işleterek kendini korumuştur.

yurdum dangalak solcusunda beyin olmadığı için konuyu idrak edemiyor olması normaldir..

Bu konuda ülkücülere milliyetçilere ve de yurdum derin devletine iftira atılmaması doğru olacaktır.

http://www.haberhurriyeti...suikaste-kgb-parmagi.aspx
abdi ipekçi'nin katilleri mehmet ali ağca ve oral çelik ülkü ocakları üyesidir.onları yönlendiren abdullah çatlı da ülkü ocakları üyesidir.fakat gel de bunu 5 e 10 kalas arkadaşa anlat.kalas işte,anlamıyor.ille de böyle başlıklar açarak kendini rezil etmek istiyor.
(bkz: bu soluduğun hava mı)
kesinlikle doğrudur komünistler vurmuştur hatta vuran komünist de benim *
hayatımda duyduğum en saçma iftira uğur mumcuyu komünistler öldürmüş olsa devlet üstünü örtmezdi herşeyden önce. ayrıca bu iftiraya inanan bunada inandı *