bugün

tipik çomar akp'li kampanyasıdır, giydiğin dondan tut sanayide kullandığın kurşuna kadar her şey abd malı, güldürmüştür. ayrıca 1800 lira maaşla kıçını yırtarak aldığın 5000 liralık ıphone telefonuda satarak başlayabilirsin.

(bkz: sike sürülecek aklı olmamak)
Akapeye oy vermemeyi gerektiren kampanya.
arabayada mı binmiyon amcık.

internettemi kullanmiyon?
dolar 5 tl yi geçmiş zaten istesek de kullanamıyoruz amınakoyiim.
Abd mallarını en çok akpliler kullanır. En çok iphone kullanan da akplilerdir.
ABD malı kullanmıyoruz derken ABD nin Windows unu, Android ini, iOS unu kullanmak))))
Enazından suyunu içmiyek.
görsel
reyiz makam uçağını iade edip

hindistan malı el pır pır ül teyyare

uçağı alarak başlatacak.
bu kampanyaya girenlerin elinde iphone'u eksik olmaz o iphonelara bu kadar bağlı olmasa idiler belki bugün bu noktada olmaz idik.
bırakın bu mallıkları.
bugün kişisel, toplumsal ve kurumsal hayatınızda ki abd ürünlerini çöpe atsanız tek kelimeyle bitersiniz.
örneğin tsk' nın kullandığı araç- gereç ve silahların önemli bölümü. onun için gidin başka yerde saçmalayın.
bu işler şu anda olan goygoyu gerektirmez. şu anda olmayan aklı yani devlet aklını gerektirir.
yanlış kampanyadır. futbol oynadığımız sahadan tut, yediğin yiyeceğin içeriklerine, giydiğin tekstil ürünlerinden, kullandığın elektronik eşyalara kadar her şey amerikan malı içeriyor.
her şey amerikan firmalarına bağlı ki böyle bir kampanya yapılması imkansız gibi bir şey.
uzun sürmeyecek kampanyadir.
hemen iphoneumu kaldırımdan aşağıya atıyorum...
Ne kadar da işsiz insan topluluğu dedirtecek entryler.
görsel
Bi bok üretmiyoruz lan, neyin kafasını yaşıyorsunuz yine omurgasızlar?
benim de katıldığım kampanya.
iphone umdan gönderdildi.
reyize yabılan yamuh bağa yabılmışdır

ayfonumu gırmağa gedeyon, kimse dutmasın beni.
üzülerek söylüyorum ki çok kısa sürecek kampanyadır. evet...
o zaman olaya interneti kapatarak başlamalısın.

çünkü fikir sıçıyorsun da...
zagor' ları, red kit' leri, texsas' leri hamam sobasına atayım bari. önce bir hamam sobası edinelim.
https://pbs.twimg.com/med...ormat=jpg&name=medium
abd'ye değil bize vuracak olan boykottur.
Savunma sanayisinde destanlar yazdık. bu saatten sonra kendi göbeğimizi kendimiz kesebiliriz.
Tamam. iphone telefonumu hemen kırıyorum. Aha bak kırdım. Çünkü çomarım.