bugün

türkiye'nin, yani senin, benim, çocuklarımızın geleceğini karatrmak, bu ülkeyi yok etmek isteyen, dünyadaki kan ve gözyaşının sorumlusu emperyalist ABD'den bazı gizli isimlerin muarrem'i araması olayıdır.
bunlara oy vermeyi düşünen bir daha düşünsün.

abd erdoğan'ın gitmesini istiyor. pkk erdoğan'ın gitmesini istiyor. almanya, hollanda, ingiltere erdoğan'ın gitmesini istiyor. mısır, suudiler, israil erdoğan'ın gitmesini istiyor. bu odaklardan medet umanlar bu millet için ne istiyor acaba?

http://www.star.com.tr/ya...-defa-aradi-yazi-1351272/
bu ince bir dönemde meydanlarda bop eşbaşkanıyım diye bağırıyordu
bop kimin projesi? ,yoksa bağıran başkası mıydı?
son tüketim tarihi geçen liderlerin hazin sonu...
milyon kere seyrettik aynı filmi...
gerek ülkemizde gerek
başka ülkelerde...dünyanın her yerinde....
iyi başlarda ne yazık ki kötü biter sonu dramatiktir...
emperyalizm koşan ata biner...
cehepeliler aynı terane.

konu nerede siz nerede. yazmayın bari bişey, iyice rezil olmayın. konu muarrem'in abdlilerle görüşmesi. konu muarrem'in "avrupalılar bana erdoğan'ı yargılayacak mısınız diye sordu" dedikten bir gün sonra çark etmesi. konu kaset ve şantajla başkan değiştiren cehape isimli partinin karmaşık durumu, tepedekilerin netameli ilişkileri.

erdöğen suriyeye abd girsin diye... ya konu o değil ki. sen onu yazınca demek ki bir suçlluluk psikolojisine giriyorsun, lafı karıştırmaya çalışıyorsun.

(bu cehapeliler var ya, parti içinde içki masasında birbirlerine gıcık kapar, ertesi gün partiye gidip "sen emperyalistlerin uşağısın" diye kavga ederler. emperyalistlerin sizin çobanınızla gizli gizli ne konuştuğuna bakın olm önce.)