bugün

abd de obama nın da karıştığı skandal.
http://www.haberself.com/h/52758/
şerefsizliktir, çocuklardan çekin o pis, kanlı ellerinizi.
iğrenç olmayan pedofili mi var dümbük ?
Dünyanın en büyük sorunu.
Pedofili hakkındaki çalışmaları okudukça daha çok dehşete düşüren bir konu. suçlu pedofil profiline bakıldığında suçluların genellikle ortak noktası çoğunlukla
Eğitim düzeyi yüksek, sosyoekonomik düzeyi yüksek. Dünyada ciddi bir pedofili sorunu var. Bazı ülkeler tamamen besleyen kaynak görevini görüyor. Korkunç bir arka planı olan konu.

Daha evvel okuduğum bir çalışmada (bulursam paylaşacağım) herhangi bir sebeple (savaş, açlık, işsizlik vs. Vs. )insan göçü üzerine yapılan takipte ülkeden ayrılan nüfus ile dünya ülkelerine dağılan nüfus arasında çok büyük bir fark olduğu arada kaybolan hiç bir yerde bulunamayan göç eden nüfusun çoğunluğunu çocukların oluşturduğu tahmin ediliyor. Kaybolan nüfusun pedofili, fuhuş ve organ mafyası tarafından ele geçirilip kanalize edildiği düşünülüyor.

Dünya yasalarla çözemiyor bu işi."bir insan"la başlayan iyilik ağı çözer bu pislikleri.
Trump döneminde gerçekleşmiştir.
böyle bir haber gördüğümde okumaya utanıyorum.
Nedense sadece türkiye'de ses getirmiş skandaldır.
Bir tane ciddi uluslararası kaynak tarafından yazılmaması manidar.
Birileri ensar ve ardından ortaya çıkan gerger imam hatip lisesi tecavüz skandalına hafifletici neden arıyor anlaşılan.
inş tez zamanda hepsi geberir iğrenç yaratıklar insan bile degiller okurken dayanamadım terbiyesiz hayvanlar bide şifre koymuş bilmemneli pizza vs.
keske kıyamet kopsa.
podofolo sodoco oslomdo oloyor. diyen tatlı su ateistlerine kapak olmuştur.
iğrenç bu insanlar ya. Böyle insanları indireceksiniz abi. Gebersinler ya, niye bunlar ortadan kalkmıyor. Para denen şey her sapkınlığa göz yumdurabiliyorsa kahrolsun bu dünya.
bizlere pedofolinin din, dil, ırk, medeniyet ile bir alakası olmadığını gösteren olaydır, bu tür olaylar bütün ülkelerde yaşanabilir, yaşanmamasını ümit etmekle birlikte dünyada kötünün de olduğunu vurgulamakta fayda görüyorum, sorumlular en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.
iğrenç haberdir.
trump in daha gelmeden koydugu tekme.

vurdugun gol olsun sari reyiz.