bugün

fizyolojik ihtiyaçların doğrultusunda baş göstermiş olan zayıflıklardan kaynaklanmaktadır. bu olay en çok aklı ile uçkuru yer değiştirmiş olan kişilerde görülür.
eskiye dönüş hevesinden kaynaklanır.

kişinin belli bir ihtiyaçları vardır. tabi bunları bir şekilde gidermesi gerekmektedir.
sevgiliden ayrılma süreci biraz kafa karışıklığına yol açabilir.
er kişisi o çaresizliğin verdiği duygu ile eski sevgilileri gözden geçirme ihtiyacı içine girebilir.

hem günümüz dünyasında eskiye dönüş modası var onun da bir etkisi olduğunu düşünüyorum. *
toplu sex göstergesidir. ulan yoksa -sevgililer- ne.. hadi birine ikisine yavşa tamam. ama eski sevgili-ler-... takdire şayan yeminle..
eski sevgililerin çatır çutur yiyizledikleri düşünüldüğünde bir kez daha pişman olmaktır.
her erkeğin başına gelen olaydır.
aslında çoğu erkek ilk sevgilisine geri döner bu durumda. yani sol ellerine. *
Eski sevgilinin size yavşamasıyla aynı ihtimalli olay. Boşta kalmak kötüdür sonuçta.
şimdilerde yapsam mı diye düşündüğüm şey. ama son sevgili yüzünden eskilerle bütün bağları öyle kopardım ki bana beynimi sikeyim özeleştirisini yaptıran durum.
geçenlerde aklıma gelen fikirdir.
başlık yanlıştır abaza halk, etnik köken ismidir.
(bkz: abazan)
Az önce yaptığım şey 3 sevgiliyi bir anda aramak. ve üzerinde pis bir araştırma yapmak ve sonradan suçluluk duygusu hissetmek önce haz veriyor sonrada üzüyor araştırmam'da ise daha çok neden aldatma potansiyeli var kızlarda bunu araştırıyorum

Sonuç:Kızlar genelde menfaat peşinde olan erkeklerden nefret ederler ben menfaat aramadım ama kız benden aradıktan sonra benim yapabilecek hiç bir şeyim yoktu kızların aldatma sebebi ise bir kızdan isteyip vermemesi sonucuna vardım ve sonu ayrılık aldatılma konusu olarak bahaneler ise annem seninle görüşmemi istemiyor, yeni bir kişiden hoşlanıyorum, artık beni çok sıkıyorsun. geyik bahanelerle aldatıldığını düşünmek iğrenç bir duygu.