bugün

biri hiç sahip olamamaktan gelir diğeri doyumsuzluktan gelir.
alternatif ahmet altan kitabı ismi.
ikisi de can dostudur. ama abaza bir adım daha öndedir.
azgınlık normal bir cinselliğinizin olduğunun, abazalık ise bu normalliği karşılayamayacak kadar kabiliyetsiz olduğunuzun göstergesidir.
abaza kişi azgını da, abazanı da, abazana abaza diyen fütursuzları da öldürmeye yemin etmiştir. osetya'da dehşet saçarlar. diğerlerine pek benzemez.
abazalık aktif gözükse de pasif rol oynar, azgınlık ise aktif pasif farketmezdir.
abazalık diyince aklıma ilk erkekler gelmektedir ha kızlardan abaza hiç mi yok diyorsanız tabiki de vardır ama kızlar içindeki abaza zihniyeti saklamasını bilirler
nezih müzik gruplarının forumlarında bile bişey olsa da abazalık yapsam diyen zihniyetler vardır ki albüme yorum yapılan, sizin kendinizce büyük ve cesur yorum yaptım millet ne der acaba diye düşündüğünüz yerde pat yorumunuzn altına ay bende sizinle aynı şerhirdeyim yok adımız aynı yok bilmem ne diyip bi aranma duygusuna girip abazalığını yaparlar
şu kızların abaza olmasıyla ilgili görüşerim vardır ki paylaşmak isterim
kızlara yakışmayan 3 şey vardır
1 uzun etek
2 abazalık
3 sigara içmek
not fight club taki helena bonham carter hariç çünkü onun gibi kimse büyük şehvet ve arzuyla sigara içemez eğer tüm kadınların böyle içtiği düşünülürse bunu gören abazalığa başlayacağı için
yani kısacası sadece benim saçma fikrimce kızlara sigara içmek yakışmaz tek helenaya yakışır ama herkes öyle içse toplumdaki abazalık oranı artar herkes öyle içmeyeceği için sigara içmek kızlara yakışmazzz ne saçma oldu
(bkz: abazan vs abaza)
asla karıştırılmaması gereken iki kavramdır. abaza önüne gelen her kıza-erkeğe istek duyan insandır. azgın yatakta onu bekleyen kıza-erkeğe koşar adım gidendir. yani ikincisinin başı bağlı.
abazan, cinselliği yeni keşfeden ergendir. azgın ise cinsel dürtülerini kontrol etmekte zorlanandır.
görülünce kaçılması gereken iki olaydır.
testosteron ve erkek denen canlının birleşmesi sonucu ortaya çıkan tehlikeli bileşim.