bugün

kişi artık etrafındaki nesneleri karşı cinsin cinsel organına benzetiyorsa abazandır.örn (kalorifer boruları)
henüz yakın zamanda asya ülkelerinden birinde bankla cinsel ilişkiye girerken şeyinden olan birinin haberini okudum.
düşünün artık abazanlık derecesini.
kuzey kafkasyada yaşamak.
(bkz: abazandır o)
edit:değiştirmicem, başlığı açan arkadaş düzeltme yapmış.tebrik ederim
--spoiler--
Abhazaarın köklerinin Abhazya'nın batı ucundaki Sadzen'e dayandığı kabul edilir. Abhaza lar ilk olarak bu bölgeden 14-15. yüzyıllarda, ikinci olarak 18-19. yüzyıllarda göç etmişlerdir. Abhazların Aşhaura boyundan olanları 19. yüzyılda Çarlık ordularına karşı savaştılar. Tapantas'ta, Kbaada'daki (bugünkü Soçi'de Polyana Krasnaya) savaşta Rus birliklerine yenilerek Osmanlı topraklarına göç ettiler. Abhazların tarihsel toprakları Abhaz ülkesi, Abazinya veya Abazaşta olarak adlandır.
--spoiler--

(bkz: abazan)
ders dinlerken hocanın bir anda sevgili/hoşlanılan kişi/fantezisi kurulan kişiye dönüşmesi, insanın için bir hoş olması, anında aklın hayallere dalması, ani bir sınıfı terk etme rahat bir nefes alma ihtiyacı, dersin kalanının elbette ki mundar olması.
abaza diil a.q. abazan abazan.
uludağsözlükten manita düşürmeyi planlamak.

not: kızlar mesajlarınızı bekliyorum.
Eve adımını attığın an arkadaşına: kanka ortalık çok fena sakın dışarıya çıkma demek.
siyah beyaz türk filmi izlerken sikin kalkmASI.
Damacana krizini getirdi aklıma. Abazalıkta level atlamıştı sevgili abimiz.
Animeden tahrik olmak. Aslinda bazen isin dogasi oymus gibi gelse de insani kendinden killandiran pis durum.
internette şişme kadın reklamı görüp "ben bununla evlenirim lan" demektir.

ilandaki ürün bildigin konuşan, makyajlı, 250 liralık birşeydi.

(bkz: ben değil bi arkadaşım)