bugün

kpss skandalında yer alan araklamacı tayfanın cemaatçi olduğu yalanına kendi inanması ile yetinmeyip sağda solda bu şekilde olan inancını dile getirerek taraftar toplama çabasındaki kemalistin anlık bozulma repliğidir.

nitekim 2.dalga operasyonu ile kopya şebekesine ulaşılmıştır.

buyrun efendim: `http://www.elmahaber.com/news2_detail.php?id=25217`

ne oldu bozuldun mu?

ülkemde birilerine bok atmanın ne kadar kolay olduğunu göstermek istedim.

saygılar..
http://www.memurlar.net/haber/150115/
bir de lafı farklı organlarından anlayanlar için söylememiz lazımmış demekki.

(bkz: kpss)
(bkz: kpss sorularının çalınması)
(bkz: polis meslek yüksek okulu sınav sorularının çalınması)

(bkz: aradaki farkları anlamak)
iDDiA iddia iddia, nerede bunların kanıtı.
elmahaberden iddialar olabilir ancak.
iddia ediliyorla, tespit edildi arasında dağlar kadar fark var.
--spoiler--
bir de lafı farklı organlarından anlayanlar için söylememiz lazımmış demekki.

(bkz: kpss)
(bkz: kpss sorularının çalınması)
(bkz: polis meslek yüksek okulu sınav sorularının çalınması)

(bkz: aradaki farkları anlamak)
--spoiler--
(bkz: cemaatin soru çalma konusunda uzmanlaşması)
(bkz: sütten çıkmış ak kaşık olmamak)
sonunda ergenekon a kalacak gibi görünüyor bu iş..
analitik zeka çözümlemesinden yoksun mallara laf anlatmayı öğreten cümle.

cemaatçi çaldı derken iddiadan ibaret değil mi? kanıt var mı? işine gelince kanıt ararsın, işine gelmeyince salla kanıtı ne önemi var ki? beyni çifte standartlaşmış insanlar yüzünden bu haldeyiz.

bir de farklı durumlarda olanlar var. siz ankara'dan bahsedersiniz onlar da sürekli popolarının kara olduğundan bahseder. siz kpss sorularını çalan tayfanın hakkında bilgi verirsiniz onlar da 'ama falanca sınav sorularını şu çaldı' diye yırtınır. kardeşim ben avukat değilim diğer tüm sınav sorularını çalmış olabilirler. zerre zikimde değil. anlatmak istediğim bu sınav sorularını çalmamışlar.

beki niyet ettiler uğraştılar olmadı. ama sonuç olarak çalan kesim bunlar değil.

sonuç şu biraderler: birileri yaptı bu işi cemaatin üstüne bıraktı. cemaat soru araklıyor olabilir. konu bu değil. savunduğum araklamadıkları değil. savuduğum bu defa iş büyük. organizasyon büyük. ve böyle büyük işler göründüğünden ötedir..
Günah keçisinin değilde gerçek suçluların bulunduğunu düşünmek.
söz konusu mhpliler de referandumda akape safındaymıştır belki.

o halde,
fatmagülün suçu ne?
işe bak be, boşuna panik yapmışız, mhp'liyse sorun yok. o zaman ne diyoruz?

(bkz: vur davulcu vur davula)
aynı bokun laciverti.

ha bu arada elmahaber ne kadar da güvenilir bir site.

bundan sonra her dediğine inanalım.

ne de olsa gördüğümüz en objektif haber sitesi değil mi?
(bkz: cemaatçi söylemi)

ama boş olan söylemlerden.
mhp de değil efendim yabancı güçlerin işi bunlar. amerika israil vs. hiç bir şey bilmiyorsunuz.

tanım: soruları çalan kişilerin sanıldıgının aksine farklı bir grup oldugunu öğrenen insan tepkisidir.

not: soruları calandan anlamamız gereken kpss soruları zaten. yolda birileri çaldım soruları dediğinde hee getir bakalım şu kpss sorularını demek gerekiyormuş. *
+ abi duydun mu katil t bag değil ajan mohone imiş t bag suçsuzmuş.

- lan yarrak tamam mahone de cinayet işlemiş ama bizim ilgilendiğimiz cinayet o cinayet mi? senin mantığını sikeyim.
"AAA NE kadar da yalançısınız kemalistler, eski ülkü ocağı başkanıymış gördünüz mü baaak pis kemalistler nolcek.

dış mihrak bağlantıları da vardr bunun aaaa unuttunuz demi dış mihrakları baaaak ben hatırlattım."
şeklinde bir söylemle söz sahibinin seviyesine inilebilir.

mhp tabanının cemaatlere yakınlığını bilmiyorsan konuşma taban cemaatin yönettiği akepe ye kayıyor diye dünyanın lafı edilirken gittiğiniz gezegenden dönmemiştiniz herhalde.

polislik sınavının sorularını da çalarken aynı sözleri söylemiştiniz unutmayın.

son olarak bırakın mhp yi bu soruları kemalistler çalmış olsa bile sınav yapılan kurumun başında sizin adamlarınızın seçtiği adamlar var, devletin idaresi sizin adamlarınızın adamlarının elinde daha da utanmadan cemaat değil mhp yapmışmış sizdeki bu arsızlık utanmazlık nereye kadar sürecek bilmem ama inandığınız dinin ve allahın belli bir yaptırımı varsa eğer sizin bu yaptırımları öğrenmeniz lazım hayır yoksa yapanın yanında kalıyorsa bu tür hak yemeler ve bunların üzerinden siyaset yapmalar hemmen bir cemaate giriş yapmak lazımdır. 2 fotoğraf nüfus cüzdanı sureti ve ikametgah, üç gulfü bir elham sonra gelsin paralar, dolandırıcılık, sahtekarlık yapma hakkı.
daha önce bu kadar özürlüce bir yaklaşım duyulmamasına şahit olmuş cümledir.

mhp tabanı cemaatlere yakınmış. yerlere yattım gülmekten. mhp en büyük cemaat düşmanıdır. hiçbir şekilde sevmez hele de gülen cemaatini. he bi de sizi bizi nerden kattın aq? sabahtan beri sövüp sikmediğim kimse kalmadı. * benim gbi cemaatçi mi olur?

benim anlatmak istediğim türkiye'de kalk falancı yaptı de ertesi gün gündem olsun. en kral günahsızı üç günde ipe götürürsünüz. kastım budur. avukat ya da savcılık makamı değilim. ayrıca kıt olan anlayışına da sokayım. okumaktan da mı acizsin be mahluk!
(bkz: gringo)*
--spoiler--
iddia ediliyor...
--spoiler--
buna dikkat edin.
bir çok insana kapak olmuştur.

ben şahsen soruları cemaatçiler çaldı diye sağda solda yırtınmadığım için göt falan olmadım. ama göt olan çok bu sözlükte...
kim çaldıysa çaldı. gözüme gözükmesin götünü sikicem.
(bkz: aa soruları çalan mhp li cemaatçiymiş)
kimin eli kimin cebinde belli değil.
(bkz: elmahaber i doğru güvenilir bilgi kaynağı sanmak)
(bkz: atma şakirt din kardeşiyiz)
KAYNAK ELMA HABER=KAYNAK GÖTÜM...