bugün

izlemiş olduğum serefşizce bir olay, koduğum çocuğu seni onu hapise atıp şişeye oturtcaklar.
Bunlara dahi idam sart yani tecavuzu falan gectim.

Bu orospu cocuklari boyle boyle kendilerini tutamayip saldirir yarin bigun.

Amk midesiz kopekleri.
tacizi meşrulaştıran ikiyüzlü orospu evlatlarını başlıkta göremediğimiz taciz vakası. Çok geçmiş olsun.

'şort giymeseymiş, açmasaymış' gibi rezil ötesi cümleler kuranlar, unutmayın sizin yakınınız bir başörtülü de tacize uğrayabilir.
ramiz dayıdan aforizmayı akla düşüren iğrenç olaydır.

- demek ki mesele neymiş yeğen ?
+ neymiş dayı
- ebenin örekesiymiş yeğen sadece kapalı olmayan kadın değilmiş demek ki tacize uğrayan zihniyetine çövdürdüğüm..

insanın içinde kahpelik varsa tacizde de bulunur başkalarına sürekli rahatsızlıkta verir..
daha önce bizde söyledik ama inanmadılar..
tesettür taciz ve tecavüze engel değilidr..
açık giyinmek taciz ve tecavüze sebep değildir..
görsel
önce kafasında planladı, neyi bahane olarak öne sürebilirim diye düşündü, uygun zamanı bekledi ve fiziki olarak tacizde bulundu. kadın önce şaşırdı tabi. sonra ne yapıyorsun orosbu çocuğu dercesine adama birşeyler söyledi, adam da görmüyor musun ablacım market arabası yüzünden oldu zaten alan dar gibi bir cümle kurdu. lan orosbu çocuğu sen elini kadının kıçından tarafa doğru uzatirsan elin çarpar tabi.

lan ben ne yapıyorum amk ya, bi de ciddi ciddi analiz yapmaya çalışıyorum. anasını sikim hepsinin , şerefsiz namussuz.
Biri tek sorun bu mu demiş.

evet en büyük sorun bu kadınların sokakta rahatça yuruyememeleri, otobüse binememeleri, markete gidememeleri, az şey mi bunlar?
Kadinlar; bu hayvanlar yuzunden; ozgür değiller, paronayakca yaşıyorlar, normal bir davranışlarının dahi farklı yorumlanmasından korkar olmuşlar.
Iş yada okul dönüşü arkalarinda bir gölge belirse tedirgin oluyorlar.

Çantasında savunma amaçlı sprey tasir mi insan yaaa, taşıyorlar iste.

Şu açılan başlıklara bir bakın, fiziksel değil ama psikolojik taciz var bir cogunda.

En çok üzen, bu tur olaylarla basetmenin yolunun kadinlari kisitlamak,sosyal hayatin disina itmek oldugunu dusunen cogunluk.

sonuç olarak; devlet cezaları artırsın, anneler erkek çocuklarını daha iyi yetiştirsin.... birileri bir şeyler yapsın
artık.

tanım: insanın sinirini zıplatan hayvanın belgeselidir.

not 1. tanımlamakta zorluk çektim.
not 2. orada eli armut toplayan 'adam'lara söylenecek söz yok.
ablanın mantosunun altında şort var sandı zahar. bacım ayakkabını çıkarıp niye delmedin kafasını? haketti ahlaksız.

demezsem çatlarım,

akp döneminde olmuştur.
karakolda güzel bir dayakla ödüllendirilmesi gereken ahlaksız.
yazıklar olsun. bunu yapmasına izin verenlere de yazıklar olsun. düpedüz göz göre göre açıktan kamuya açık alanda bunu yapacak kadar cesaretlendirenlere yazıklar olsun. mahkemeleri işlevsizleştirenlere de yazıklar olsun. ve lütfen kadının en azından bunu ödetip de içinin bari soğuması sağlansın
lan başlığa takılınca benim açtığım başlık çıkıyor.

(bkz: a101 in güvenlik kamerasına takılan tacizci)

modlara mesaj atın da başlığı taşısınlar.
Bu olayi o kadar cok yasiyoruz ki biz kadinlar.

Dolmusa bineriz arka koltuktan hatta yan koltuktan dokunurlar. Yolda bisikletle yanimizdan gecerken dokunurlar.

Hepiniz orospu cocugusunuz. Hepiniz.
size de bu olayları son zamanlarda çok duyuyor muşuz gibi geliyor mu? aslında öyle değil çünkü bu olaylar her zaman yaşanıyor, sosyal medyada dile getirilmeye başladığından beri bizlere son zamanlarda çok artmış gibi geliyor ama öyle değil. bu ülkenin erkekleri yıllardır bastırılmış duygularını toplumda bir yerde çıkarmaya çalışıyorlar. bundan 5 sene önce niye bu kadar değildi, çünkü ayıptı, utanıyorduk, söyleyemiyorduk. halbuki biz ayıp bir şey yapmamıştık, onlar yapmıştı. bu insanları her yerde ifşa edin, her zaman sesinizi duyurun, her zaman şikayet edin. bu tür sapık zihniyetliler için cinsiyet veya yaş ayrımı yok o iğrenç zihinlerini bir şekilde tatmin etmek istiyorlar. ama sorsan harama el uzatmaz, her cuma camiye gider allahtan günahları için af diler. bizim ülkemiz erkeklerine bunun ayıp bir şey olduğunu anlatabilmek için onların da kızı, kız kardeşi ve annesi olduğunu hatırlatmak gerekiyor. ayıp olduğunu aynısının onlara yapıldığını hayal ettiklerinde anlıyorlar. he bir de bu andavalların kız kardeşleri sevgili yapsa el ele yakalasa ikisini de sopayla döver. ama kendisi sapığın önde gideni işte.
edit: şu şikayet etme, ifşa etme olayını kadınlar kadar bu konuda duyarlı olan ama içten içe sessiz kalmayı tercih eden erkekler de yaparsa o zaman bu tür insanları azaltmada başarı gösterebiliriz.