bugün

Bu kanal net bir şekilde hükümet partisinin propagandasını yapıyor. O kanalı izleyenler %97 oranında hükümet partisini destekliyorlar. Ee? Eee si şu

Bu adamlar bir konu hakkındaki bir videoyu sabahtan akşama kadar tekrar tekrar sanki aptal bir insana bir şey anlatır gibi gösteriyorlar. insaf be ulan bu kadar açıktan dalga geçilmez, geçtirilmez ki.
dünya haber tarihine böylesine bir kayıt bırakan kanal için geç bir tespit.

https://youtu.be/MwhTTVfLb2k
zaten çomarlar ne duymak istiyorsa onu söylediği için pek de kızmamak lazım. sonuçta vergisiyle yapılan köprüden geçince para bayılıp bunla gurur duyan bir çomar yığını var ülkede.
ben paramla ev yapıp kira ödüyor muyum?
bu da aynı şey işte. devlet vergiyle yol yapıyor, köprü yapıyor sonra para alıyor.
ne anladım ben bu işten.
hayır bide bunla övünüyorlar. eğer vergi az geliyorsa diyanet denen asalak kurumu beslemesinler. o kuruma giden gereksiz parayla bir sürü köprü, yol yapılır zaten.
devletin ortak parasıyla asalak dincileri beslemek de laiklik için utançtır suçtur.
alanın razı verenin razı olduğu karşılıklı istek doğrultusunda devam eden alış veriştir. bu kanalımsı yerde şehitlerimizin olduğu akşamlarda bile chp şöyle kılıçdaroğlu böyle diye saatlerce ana haber bültenleri yayınlanmıyor mu ? ülke yangın yerine dönmüş pkk azıtmış şehrin göbeğinde askerimiz ile polisimiz ile çatışırken bunlar kalkıp başkanlık sisteminin ne kadar gerekli olduğunu ve 3.köprü 3.hava alanının nasılda kıskanıldığını anlatmadılar mı saatlerce ? demek ki izleyici kitlesinin standartlarını biliyorlar ona göre yayın yapıyorlar. bize de iyi seyirler dilemek düşer..
(bkz: herkes hak ettiğini yaşar)
Sadece akp seçmenini aptal yerine koysa iyi olan mevzudur. Bir sabah bülteni programında erkan tan denen herif var. Benim diyen düzgün bir insan izlese dakikada 50 iq kaybettirir. Zaten milletinden aldığı vergiyle köprü yapıp üzerine milletten para alan adamlara köprü yaptı diyenlere müstehaktır.
(bkz: silkmeseler bari)
Propaganda böyle yapılır.

Bir yalanı yeteri kadar tekrarlarsan herkesi inandırırsın.

Mesele bu.
Akp ,15 temmuz, feto başka haber yokki .