1. 940.
    Çalışanlar için Ne kötü bişey ya. Bir çoğu zaten birilerinin torpiliyle yerleşmiş.
    Şimdi de yalan yanlış, vicdanlarına, ahlaklarına, namuslarına, aile terbiyelerine uymayan şeyleri gerçekten inanıyormuş gibi söylemek zorundalar.
    Birilerinin torpili ile oralarda olabilirsiniz.

Allah ın size torpil geçeceğini sanmıyorum.
    4 -1 ... inheritance vice
  2. 941.
    Bunu söyleyen kişi kac kere a haber ajansına gidip insanlarla konuşmuş acaba?

Korkma, k*rt* bile vardı. Sonra işten çıkarmışlar diye duydum, dogru yolu buldular.

Tanım: siz gene de yarım saatten fazla izlemeyin.
    -1 ... alpertunna
  3. 942.
    Stüdyoları çok hoşuma gidiyor. Havuz yaptırmayı düşünüyorum ortaya.
    2 -1 ... n dakota
  4. 943.
    Güldür güldür show'dan daha komik olduğu kesin kanal.
    5 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  5. 944.
    tarafsız habercilik anlayışinin a*ına koyan tuvalet paspasindan daha az işe yarayan kanal..
    2 -2 ... diablo1987
  6. 945.
    cami edebiyatı yapan hanzo kanal.
    3 -2 ... baris hemen simdi
  7. 946.
    Akpli bir Müslüman olduğum dönemde bile midemi bulandıran kanalizasyon.
    1 -1 ... acar iltan
  8. 947.
    24 hazirandan sonra yayın hayatına zaytung tv olarak devam edecek olan kanaldır.
    2 -1 ... munir bey
  9. 948.
    akp nin propaganda kanalı.
    2 ... recomax
  10. 949.
    Gülmek için arada izlediğim kanal. Seçmenin yaş ortalaması 33'müş, bu cb adayları ne sunabilirmiş. Hiçbir vaadleri yokmuş. Ba ba ba. Sınav ücretlerinin kaldırılması, 500'er lira gençlere verilmesi, türkiye dayanışma fonu vaad mesela. Yandaş medyada göremiyorsanız ondandır. Efendim karamollaoğlu ile kılıçdaroğlu'nu bir araya getiren motivasyon neymiş. Erdoğan düşmanlığıymış. Biraraya getiren demokrasi özlemi canım kardeşim. Siz olayı bu dar pencereden gördükçe, böyle herkes bize düşman mottosundan çıkmadıkça, 24 haziranda ağır bir yenilgi almaya hazır olun derim.
    1 ... drdolantin