bugün

bir ara uzaktan kumandaya aşık olmuştum. tribi yok tasası yok nereye koyarsan orda duruyor.
maça ası.
sanırım jeton.
Bayern munich kalecileri. Gol atma arzusuyla yanıp tutuşuyorum.
iNSAN SANDIĞIM BiRi. NESNE BiLE DEĞiL ASLINDA.
NEYSE GEÇMiŞ ZAMAN.
yuvarlak çerçeveli gözlük. bu gözlüğü takan kezban bir kız bile olsa çok çekiçi geliyor.
Peluş ayım ama kaybettim eve gelen hain misafir çocuğuna kurban gitti. Bugun de buna yakın bari
(bkz: Aşkın basitleştirilmesi)
Günlüğüm. Çünkü içinde anılarım var. Hatıralarım var. iyi veya kötü, hüzünlendiğim, mutlu olduğum bir geçmiş var içinde.
Parfümüm. (bkz: creed Aventus)
Kırtasiyede gördüğüm gri bir kalemlik bir de hapishanede mahkumların boncuklardan yaptığı balık şeklinde kırmızı bir anahtarlık.
görsel
Oz büyücüsünde judy garland'ın giydiği kırmızı pabuçlar.

(bkz: There is no place like home)
Ford Mustang 1967.
Boğa burcu bireyi. Nesne değildi ama tek ona aşık oldum.
Taş evet evet bildiğiniz taştı denizde bulmuştum ayağını kesmişti bu terbiyesiz madde bende dedim ki alayım bunu evde bakarım yenimi suyunu eksik etmem kurbanda da keser fakire fukaraya
Ne okuyonuz la daha saçmala..
Zall. Epey garip gariban.
okul.

bi okula aşığım sözlük delirmiyorumdur inş.
dambıllar.
sanırım arabam ve bir zamanlar tshirtlerim. öyle ki fotoğrafları bile hala duruyor ve giymediklerimi anneme yer bezi yaptırmamak için çok kavga ve mücadelelerim olmuştur.
Metin2 +9 dolunay.
kalemim, bilgisayarım.
Aynalar.
Tava. Evet tava lan yeni alınmış bir teflon tava. Ne güzel oluyor o tavada bir şeyler pişirmek.

Unutmadan bir de askerdeki tüfeğim. Namusun namusun dediler aşık oldum ben de. Hatta yavşak bir çavuşu dövüyordum bu yüzden namusuma el uzattı şerefsiz. Çocukken çok call of duty oynamamım etkisi de olabilir ama bilemedim m1 ile az zombi öldürmemiştim sonuçta.
Bmw s1000rr.
Koynuma alacağım bir gün seni.
bilgisayarım. onsuz yaşayamıyorum. onun yüzünü görmezsem ölecekmişim gibi oluyor