bugün

Sakallı orospu çocduğu bir şöför barındıran otobüs, ibnenin evladı her türlü yavşaklığı yapıp birde üstüne işi dine, senin ne kadar kötü yetiştirildiğine getirebilir mide yok çünkü, ha birde beni taşımak zorunda değilmiş, garip ben 2 küsür lirayı bu iş için veriyoruz sanıyordum, saol orospu çocuğu sayende yeni yeni ufuklar açıldı önümde, ha birde muhtemelen türkiyenin en orospu çocuğu yolcu kitlesi de bu otobüste bulunur yada bana denk geldi bilmiyorum, seni deşerim diyen ama aşağı inemeyen orospu çocuğu seni bir yerde yakalarsam ananın götünü fena sikeceğim lütfen gel bul beni, yalnız şunu da bil ki cesedinin götüne sopa sokup yollarım seni, buda gayri yasal uyarıdır.
onurkent ten herhangi bir iett otobüsüne binip, ikitelli garajı durağında inip dakikalarca beklediğim ve içinde güzel türbanlı kızların olduğu bakırköy otobüsleridir.
Özellikle akşam saatlerinde Başakşehir'e yapılan seferlerde; iki haftada en az bir defa tartışmalara sahne olan otobüs.
Ya şoför durağı kaçırması sonrası, ileride inen gaza gelmiş insanların şoföre sövüp ardından olayların gelişmesi; ya kalabalık nedeniyle kapı önündeki yığılmalar sırasında özel halk otobüslerindeki muavinlerin ortamı alevlendirici sözler sarf ederek olayı büyütmesi; ya yolcular arasındaki tartışmalar; ya da kapıya uzak olup, durakta inmeye yakın iken yolcunun otobüsten inemememesi - ya da inerken şoförün harekete geçmesi - sonucu dayılanma potansiyeli yüksek yurdum insanının hoş olmayan sözler sarf etmesi gibi...
Bu anlatılanların hepsi en az bir kez olmak üzere kesinlikle yaşanmıştır.
bu hatta çalışan otobüsler genellikle çift katlı olmalarına rağmen sabahları 7 ile 10 arasında oturacak yer bulmak tecrübe ister.
(bkz: başakşehir)
sabahları 07:40 seferi ekspres olup havaalanı yolundan direk olarak sanayi bölgesine girer. parseller yada ikitelli garajında inmeyi düşünenler için hüsranla biter.
bakırköy - başakşehir iett seferi. sabahları beklerken donabilirsiniz. ama yanınızda sizinle bekleyen sıcak birisi varsa üşüme ihtimaliniz yok t-shortle bile durabilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar