bugün

yarın itibari ile yaşayacakları durumdur. (bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
onlarla sadece aynı sözlüğe değil aynı derse girecek olmanın verdiği inanılmaz rahatlığı, okuldan bir gece önce hatırlatan gerçektir.
Bir kuşağa yaşlandığını hissettiren durumdur.
olmustur. bu senede 96 lar... yaşlanmışım. 95 liler artık çocuk değil çıtır olmuştur. bana hala çocuk onlar.
zaten iş yerinde balon patlatma oynuyorum başka siteye girmiyor pc yeter artık.
Sözlükte çok fazla 93 doğumlu yazar oldugunu göstermiştir. Bizde 2 yaş fark abilik için yeterlidir biliyorsunuz.
Edit: 95li falan değilim ha.
inanılır gibi değil. sanki ben tek büyüyormuşum havası varken bende, devletin o havamı bozmaya hakkı yok.
"olduk tabi sik kafalılar" denilesi başlıktır, 95 model arabanın yanında insanda vardır.

not: 95'liyim.

edit: 20 yaşında doğan sözlük yazarlarından eksileri bekliyorum, evet sizin liseyi bitirdiğiniz yıl doğduk.
Hala 2014 te olduğunun farkında olmayan yazarlar var sanırım.
3 yaşındayken yani sünnet olduğum yıl doğan bebişlerin bu sene üniversiteye başlama durumudur. len siz daha dün doğduuz, ne çabuk büyüdüüz de okula gidirsiiz.
(bkz: eda95)
2014 yılına geldiğimizi idrak edememiş yazar başlığı.
insanı okulda ununu elemiş eleğini asmış ruh haline büründürürler.
fakülte kolidorun koşturmaca oynayanları gördüm.asansörden inerken bütün katlara basanları gördüm.hele kızları hiç hesaba katmıyorum onların 95'lisi de aynı 91'lisi de
çift dikiş yazar arkadaşlarımızın bu sene hazırlandığı, nasip olursada gireceği gerçeğidir. hayırlısıdır.
bu sene mezun oldum. ne başlaması?
yaşlandığımızı gözler önüne serer.