bugün

90'larda işlenmiş faili meçul cinayetleri, yakılan köyleri, devlet-mafya ilişkisini, türklüğü üstünlük sayan çoktan yıkılmış 90lar devlet ideolojisinde takılı kalmış, kendisini zerre geliştirmemiş, kendisine sunulan saçmalıkları sorgusüz sualsiz içselleştirmiş beyinsizdir. sonları inşallah abdullah çatlılar gibi olacaktır.
itten köpekten türediklerine dair destanları olanları kızdırmış gerçek.
Sözluk ergenlerimizdir genelde bunlar. Adamin doğumu 1997 ama işte ordan burdan video izliyor o zamanlari yalan yanliş öğreniyor. Allah islah etsin.
memleketin çok büyük çoğunluğunu oluştururlar.

sonra bir adam çıkıp ''bu milletin a. koyacağız'' dediği halde ülkede ki en büyük ihaleleri alır ve dediğini de bir güzel eyleme geçirir ama bu mal tayfa hala ''devletim de devletim'' diye ortalıkta dolanırlar.

adam devleti kendi sanıyor ya da kendini devlet sanıyor ama o öyle değil lan. devlet senin değil, senin a. koymaya niyetlenen o iş adamına hizmet ediyor, seni de beni de o adama köle yapıyor.
ahahahhahaha nası sikti ecdadınızı o zihniyet nasıl da öttürdü pamukovada iş adamlarınızı ahahhahahahha. var olduğumuz sürece türk kimliğine köpek gibi boyun eğeceksiniz ahahhahahaha.
acınızı anlıyoruz lakin orta yerde ağlamanın bir anlamı yok.
O ağız pkk nın anasını sikti, pabucunu eline verdi.sonra 2002'nin satılık ağızları, anası sikilen pkk ya peşkir uzattı, ananın amını pansuman yap diye.90'ların ağzı geri dönecek, bundan kaçışınız yok!.
genellikle şimdilerin ergen ve liseli beyinsizlerden oluşan güruh. hayır bu ağızlan konuşuyorsun da ne oldu? o çeteci, jitemci, derin devletçi tüm kuklaları idare eden adamlar kendi pisliklerinin ortaya serilmemesi adına tüm o kadroları dağıttı, kimisini infaz etti, kimisi sürgüne gönderdirildi unutuldu gitti, hepsi birer maşa olarak kullanıldıktan sonra lağıma atılmalarına rağmen şimdilerin ergenlerinin milli kahramanları oldular. hani nerde o adamlar, kirli savaş yürüttükleri pkk, kürt hareketi, kürt demokratik hareketi kendini o günlerde bugüne güçlendirmiş daha etken bir konumda kendi bölgesinin hakim gücü olarak dimdik ayakta duruyor ama o sözde "milli kahraman"larınızın her biri çoktan bok kuyusunu boylamış durumda. ama siz kendinizi eğlendirin tabii yine de, ne de olsa beyninizin bazı şeylere el vermiyor.
öncelikle söylemek gerekir ki siyaset sandığınız kadar basit bir mevzu değil. kahve köşelerinde memleketi kurtaranlar ütopya kitapları çıkarsa baya başarılı olurlar bence. zira sığ düşünceleri ve ortaya attıkları fikirler boş atıp dolu tutturmak gayesine kapılmış gidiyor. bir de sabit fikirlilerimiz var ki yanında siyaset konuşulmasın diye dua ettiren cinsten. fikir babaları bu kadar savunmamıştır ideolojilerini, ne deseniz o doğru siz yanlış. yapmayın arkadaşlar gözünüzü seveyim, siyaseti futbola çevirmeyin, her konuda çok biliyormuşçasına konuşmayın, bildiğiniz şeylere karışın, "yav he he" derler yoksa sadece ciddiye alan olmaz.
beyaz toros diye inleyen kişidir aynı zamanda.

aptal insana üzülmekten başka bir şey yapılmamalı. eğitmekle de vakit kaybetmeyin. aptal kalması daha iyidir.
Öyle konuşan adamın ben amk hiç bir şey anlanmıo.