bugün

islami Cihat örgütünün askeri kanadı Kudüs Tugayları'na ait bir kampın hedef alındığı belirtilmiştir. saldırıda 8 filistinli'de yaralanmıştır.

http://www.haberturk.com/...en-gazzeye-hava-saldirisi

edit:ilk saldırıda gazze'de bir kasaba, ikinci saldırıda ise bir atölye hedef alınmış. olan yine masum gazze halkına olmuştur.
israil'in canı sıkıldıkça köşeye sıkıştırdığı gazze'ye ateş açma oyununun bir parçasıdır. israil oradaki insanları cansız birer varlık sanıyor zaar.
(bkz: öldürmeyeceksin)
(bkz: you shall not kill)
yazık günah da, 11 eylül sonrası, "oh çok şükür" çekenlerin gazze gazze diye ağlaması bende renkli duygular uyandırıyor.
"onlar orda ölüyorlar ya, bende burda ölüyorum.
onlar orda ölürken ben burda birşey yapamıyorum ya, yaşayan ölüye dönüyorum"

demişti rahmetli kardeşimiz furkan doğan
tarihte, insanlara zulmederek, uzun soluklu yaşamayı başarabilmiş bir devlet örneği yoktur.

israil devleti, bu tavrıyla, yalnız filistin halkına değil kendi halkına da eziyet etmektedir. zira, her gün götünde patlaması olası bir roketin korkusuyla yaşamaya, doğrusu pek de yaşamak denemez.
israil denen göt kadar devletçiğin yaptığı şerefsizliklerden biridir.
ek olarak 11 eylül sonrası oh çekmedik.
fakat 11 eylül saldırısını amerika'nın kendi kendine yaptığı bir eylem olduğunu anlamamak için öküz olmak gerekir.
ikiz kuleler yıkıldığında binalarda çalışan üst düzey israilliler neden o gün işe gelmemişti acaba.
mossad istihbarat vermiş olabilir mi?
köyleri yakıp faili meçhul cinayetler işleyen devletin savunucuları tarafından yadırganan saldırı.
israil denen dünyanın en haysiyetsiz devletinin yaptığı kalleşlikten biri.

kusura bakmayın ama o roket saldırılarını tetikleyende sizin bu masum halkı hedef almanızdır.