bugün

ölmediyseniz artık gidip söyleyin, buraya yazmakta bir adım gerçi, devam..*
patolojik vakadır, söyleyemeyen ağır derecede antisosyal kişilik bozukluğuna yakalanmıştır ya da sevilen kişi katıksız morondur ki anlamamıştır. sevilen insan yalnız ise aynen yapıştırılmalıdır, fırsatlar ve aşklar ertelenmemelidir.
2 yıl sevip söyleyememekle aynı şeydir aşağı yukarı. Nasıl olsa ölücez mantığıyla hareket etmek lazım bazen
(bkz: seviyosan git konuş aaaaabi)
aşkın en güzel evresini en uzun süre yaşamaktır sevip söylememek. çünkü söyledikten sonra kaybetme riski hatta daha kötüsü kazanma riski vardır. en güzel zamanlar onu karşıdan gördüğünde midende kelebeklerin uçuştuğu anlardır bence. bu süreyi 9 yıla çıkarmak büyük uğraş gerektirir ama karşılığı da mükemmel olur.
bu sevgi değil başka birşey. söylenmediğine göre karşı taraftan bir sinyal yoktur. o zaman sonsuza kadar söylenmemeli. zira kafanda bu kadar büyüttüğün insana sürpriz seni seviyorum deyince kollarına atlama ihtimali yüzde 0 olup o yüz ifadesine bakınca acaba ben naptım diye kendi kendine dövünürsün.
sen,sen varya adamsın abi, harbiden böyle vazgeçmeden sevdiysen 9 yıl adamın dibisin. şapka çıkartırım.
9 yıl ölmeye çalışmak.
10 yıl sevip te söylememeye bedeldir.
7 senelik versiyonu tarafımca yaşanan olaydır. başa bela, uykuları deyim yerindeyse haram edendir.
[Ismail abi mod on] yuh ama artik. 9 yilda ne yaptiginizi sorabilir miyim acaba bay asık? Insallah senin o kalbin ceksin de bi daha asık olama emi! [Ismail abi mod off]
http://www.youtube.com/watch?v=eEXdeCRRbxs

bu şarkıyı dinlesin delici, kesici alet varsa uzaklaştırsın. 100lük bi rakı alsın, peynir ve meyve çeşitleriyle birlikte sabaha kadar içip ağlasın. başka da bi bok olmaz o saatten sonra.
(bkz: öz güven eksikliği)
9 yıl kendini yiyip bitirmektir öyle sevgimi olur lan.
manyağa bağlamaktır. başka açıklaması yok. takıntıdır o artık aşktan çıkmıştır.
sevdiğini söyleyince her şeyin daha beter bir hal alacağı yalanına kendini inandırmaktır. korkaklıktır.
bu hastalik damarlarinizdayken hala da kimseyi sevemiyorsunuz.
Açık ve net mallıktır.
O kadar sevme la sana zarar.
boğa burcu erkeği özürlerindendir.
O değil de ağır mazoşistsin o zaman ya. Sevgi aşk mail değil bu yani .
akla gripin'in şarkısını getiren olaydır.

(bkz: sustukların büyür içinde)
nasil bi sevgidir ya o izdirap gibi.
Yok anasının amı. 9 aydır o. *
9 gün de olabilir.
" bu ne sevgi ah, bu ne ızdırap " şarkısiyle 9 yıl geçirmektir.

http://www.youtube.com/watch?v=hwJMkUPIl58