bugün

istanbul amerikan konsolosluğu na uzun namlulu silahlarla ateş açılmış ve iki polis yaralanmıştır.

edit: 1 polisimiz maalesef şehit olmuş ve 3 terorist öldürülmüştür.

edit2: şehit sayımız 3 olmuş.
(bkz: binada hasar var mı)

edit: gerizekalı ucubeler
türkiye'yi kaosa sürüklemek için yeni bir çaba daha.
abd konsolosluğuna saldırı değil , konsolosluğun yakınında polislere ateş edildiği söylenen olay.
türban, ergenekon, fetullah gülen ve amerika birleşik devletleri konsolosluğuna silahlı saldırıda bulunulması bence hiçbirisi tesadüf gibi durmuyor. bazı şeylere hazırlıklı olmamız gerekiyor sanırım.
hedef kesinlikle elcilik olamaz, cunku yemez oraya kadar gidip sıkmak, garibim polislere yazık oldu.*
1 polisimizin şehit olduğu açıklanan saldırı.
(bkz: yaziklar olsun)
delillerin anında karartıldığı saldırıdır. ne tuhaf 3 saldırganda öldürülmüş.
7-8 dakika sürdüğünü öğrendiğimiz saldırı.
malesef şehit sayımızın 2'ye çıktığı saldırı.

(bkz: allah belanız versin)
şehit sayısının 3 e çıktığı saldırı.
amerikan new york times gazetesi'nin çok da ciddiye almadığı ve küçük bir haberle geçtiği olay.

zira başka ülkelerdeki abd konsoloslukları daha büyük olaylar görmüştür.

bu olay belki de onlar için ciddiye alınmayacak olaydır.
beyaz bir fiat doblo'dan inen 4 kişinin polis noktasına silahla ateş etmesiyle gerçekleşen saldırı. yerde 4 adet daha ceset bulunmaktaymış, umarız saldırıyı yapanlardan biridir.
abd'de ölenlerin türk polisi olduğundan dolayı sallanmayan olay.

abd'nin savaşına destek verebilme adına tezkere geçirmek için cansiperane mücadele verenler utansın.
ilk bilgilere göre 3 polisimizi şehit verdiğimiz alçak saldırı.
şu gündemde kimin üzerine yıkılacak dersiniz? bir tahmin edin bakalım.
moralleri bozan saldırıdır..
bizim polislerimizin öldüğü saldırıdır. amerikanın önemsemediği saldırıdır. çünkü onların insanları ölmedi.
saldırganların araçları henüz görüntülenememiştir nedense. eğer 1 saat içinde kaçtıkları ortaya çıkarsa hiç şaşırmayacağım.

edit: üzülerek söylüyorum hiç şaşırmadım...
ateş edenlerin ya da ölenlerin amerikalı olmadıkları saldırıdır. başka bir şey söylemeye gerek yok.
faili meçhul denir de şehitlerimizin kanı yerde kalırsa, diyenlerin bir yerine kafamı sokmak istediğim saldırı.

ne sinsi oyunlar, ne şerefsiz dümenler çeviriyorsunuz yine kahrolasıcalar?!
zararı yine türk halkına olan saldırı. abd konsolosluğuna saldırı oluyor türk polisi ölüyor yazık be.

bu işi de ergenekon denilen var olmayan uydurma örgütün üstüne yıkarlarsa hiç şaşırmam. nede olsa maşallah her şey ergenekondan soruluyor bu ülkede.
görgü tanıklarından biri: "olayı görünce zaten ben gaçtım".
kapının önünde öldürülen saldırganlardan birinin cesedi görülüyor.adam çember sakallı yobaz olarak tarif edilen tip.ancak kısa süre sonra başbakanımız bu saldırıyı yapanların kendini hizbullah kılığına sokmuş ergenekoncu kemalistler olduğunu açıklayacaktır.
istanbul'un göbeğinde 4 kişi, otomatik silahlarla 10 dakika kadar polisle çatışıyor. olay yerine 10 dakika boyunca destek birlik gelmiyor ve kimse bu saldırıyı önceden haber almıyor. varın gerisini siz düşünün...

polislerimize allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorumdur.