bugün

3 boyutlu gözlüklerle izlenilen, hareketli koltuklar, sis, su, duman vs. Eşliğinde izlenen, 5-10 dakika karşılığında 7.5 tl. Verilen sinemadır. Fakat sinemadan ziyade korku tüneline girmiş hissi uyandırır. 5d nin tadına bakılmadan 8d yi izlemek kısmet olmuştur. Ekşın sevenlere tavsiye edilir.
daha 3d izlemeden direk 7d izlemiş birisi olarak izlemek istediğim sinemadır. acep 7d den farkı ne ola. gerçekten altına mı sıçıyon yoksam ?
5-10 dk ya 7.5 tl verdiğinize göre yanında vazelin de hediye edildiğini düşündüğüm sinema uygulaması.
7,5 tl ye yapılacak sıralamasında sonlarda bulunacak bir ekşın.
saçma sapan bir şey. sekiz boyutta ben bildiğin cinleri şeytanları filan göreceğimi sanıyordum. hiç de öyle olmadı. bir koltuğu titret, üç dakika üç boyutlu bir video seyrettir kap paraları. olacak iş değil. gitmeyin paranızı yedirmeyin. toplanın arkadaşlarınızla cin çağırın daha heyecanlı.
ama baba dediğimiz baba adam sınavdan sonra sizi alıp götürüyorsa da çok heyecanlanmış korkmuş gibi filan yapın benim gibi. bi yerden uçuyormuş gibi olursa "n'oluyor lan ?" diye bağırın.
bir kaç dakika için insanları kandırıp paralarını alan sinemadır. eskort kızlar gibidir. soyguncudur. evet.