bugün

tebrik edilesidir.
(bkz: tengir budun sen misin)
önem arzetmeyen mesajdır. şovmen.
ulan yemin diyorum şu ninemizin oyuyla harbiden çoğu aktroll'un oyu bir mi şimdi?

öptük ellerinden...
Eskiler gerçekten can.
Okusun okumasın, hangi partili olursa olsun.

Bizim aile öyle chpli değildir. Hatta chp sevilmez.
Milliyetçi sağ görüşteyiz.

namazını kaçırmayan lise mezunu anneannemin de, namazını yine kaçırmayan ilkokul mezunu babaannem de atatürk'e tek kötü söz etmemiştir.

Hatta bir ara yokladım Televizyondakileri göstererek bak sevmiyorlar atatürk'ü falan. Anneannem ise bunlar hep gavur baksana demişti.

Babaanneme de babaanne sen atatürk'ü seviyor musun diye bizzat sormuştum. O kadar düşmanı def etmiş neden sevmeyeyim diyerek sorumu anlamsız bulan bir bakış atmıştı.

Ellerinden öperim, allah başımızdan eksik etmesin onları.

Bu küfürbaz müslümanlar da dindar falan değil. Şovmen dincilerdir.
Ne varsa eski toprakta var. Boşuna dememişler.
atatürk'e küfür ve hakaret eden safiye inci vasıtasıyla bütün atatürk düşmanı vatan hainlerine verilen mesajdır.
https://streamable.com/4j6cl

atatürk'ün kıymetini bilen ellerinden binlerce kez öpülesi ninelerimiz, dedelerimiz var bizim.

bugün kendini çoğunluk hissedenler, ülkenin sahibi olarak görenler bilsinler ki, bu ülkenin temeli atatürk'tür, atatürk bu ülkenin çimentosudur.
atatürksüz bir türkiye yaratma hevesinde ve bu hülyanın peşinde olanlar bilsinler ki enkazın altında ilk kalacak olanlar kendileridir...