bugün

(bkz: yedinci nesilin kendini birinci nesil sanması)

edit: tamam sekizinci nesil olarak hava atabilecek bir durumumuz yok ama bu nesil muhabbetleri hep sondan bir öncekinin yaptığı muhabbet(inci sözlükte üçüküncülerin kendini bi bok sanması gibi)
ergenliğe gerek yok derim koşturup duralım efendim.
daha gelmeden kalkmıştı. normaldir.
nedense her bokun ucu 8. nesile mutlaka dokunuyor.
kaldırtmam o götü efenim. 7. nesile çaylak deyin, 8. nesile övgü sözleri söyleyin.
inci sözlük ü anımsatan diyaloglardan herhangi biri.
başlamak üzere olan (bkz: 8 nesil 7 nesil savaşı)
(bkz: dün 1 bugün 2)
noluyoruz? *
ilginç bir tespit.
o değil benim merak ettiğim bu nesil götü kalkacak kadar ne zaman çoğaldı lan? 3 gün oldu bi durun bakalım.
Kütle* ne kadar fazlaysa, yer çekimi o kadar fazladır...(#10390748)
(bkz: olacağı buydu)
illede değer sınıflandırması yapılacaksa kişinin nesliyle değil yazdıklarıyla değerlendirmeli.
genelde 7.nesilin ortaya attığı laf. ben buna gülüyorum ya.
(bkz: tiz kellesi vurula) * *
kalkan birşey yok ama bu sözlüğü şaha kaldırırız evelallah.
8 inci nesil götü kalkmayan ve içlerinde çok tecrübeli yazarlar barındıran bir nesildir.

Daha gelir gelmez kıskançlık krizine girip, Siz şöylesiniz, siz böylesiniz deyip, seviyeyi düşürmekle itham etmenin hiç gereği yoktur. Geldik, oturalım birşeyler yazalım, beğenirsiniz veya beğenmezsiniz ama içimizden çok seveceğiniz arkadaşlar da çıkacaktır. Burada ekmek parası kazanmıyoruz. kimsenin kimseden bir menfaati yok.

aramızda her giren entry'e okumadan, anlamadan, eksi veren ibneler de mevcuttur. ibne olmak için illada 8 inci nesilden olmak gerekmiyor. her yerden çıkabilmekteler.
incinin o kadar nesli yok ya nesilsiz yetişir yavrucaklar. pekte şikayetçi olduklarını sanmam ayrıca. zira piçliği şovalyelik ünvanı gibi görüyorlar.
(bkz: önce o götünü bi indir)
(bkz: sonra da efendi ol)
başlığı açan 7. nesilin girdiği entry sayısı benim açtığım başlık kadardır. binaenaleyh 8. nesilin götünün kalkmasında haklılık payı vardır.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
jositik takılı mı?

hedefleme stabilize mi?

(bkz: tüm kalkanları indirin)

derhal efendim.