bugün

kazanacağımız ama sonunda kaybedeceğimiz maç. bu maçı kazansak bile çek cumhuriyeti hem yenmeli (19 sayı farkla) hem de en iyi 3.'ler arasına girmeliyiz.
başlamış olan maç. Ntv spor'da.
tahmini maç skoru: türkiye 81 - 73 portekiz
2.çeyreği 25-25 devam eden maç doğuş'a sportmenlık dışı yapıldı çaldı hakem hemen. kazanırız inşallah ama bu takım nasıl takım ağabey?
ortaokulda sınıftan arkadaslarla ders çıkışı yaptığımız maçları hatırlattı... seyircisiz maç olmuyormuş onu anladım. ben ki maç izlerken yerinde duramayanken neredeyse uyuyacağım. ruh yok, heyecan yok, zevk hiç yok. umarım yeneriz. *
milli takımımızın içler acısı hale geldiğini gösteren maçtır. televizyondan şöyle bir izliyorum da bir kaç basketçi dışında sanki herkes sokak basketbolu havasında.
potası yarrak gibi olan bir takımın sahasında yapılan maçtır. çemberi dar gibi ve fileleri çok sert. girmeyecekmi$ gibi geliyor insana. bu o potada daha önce oynamamı$ olan basketbolcular için dezavantajdır.
üçüncü çeyrek sonunda milli takımın 52-47 geride olduğu maç. ''kim seçti bu adamları?, başka adam mı kalmadı? '' soruları geliyor aklıma bu elemelerde.
kazanıp götü kurtardığımız maç, şimdilik.
79 - 69 türkiye lehine bitti. çek maçı'ndan önce umut vermeyen bir maç oldu. umarım çek maçı'nda da bu şekilde oynamazlar.