bugün

adana'da yolda 7500 lira düşürüp bulanlar tarafından parası polise teslim edilen muhasebeci... çok taş kem gözlerden ırak.

http://gundem.milliyet.co....2011/1374555/default.htm
takdir edilesi muhasebecidir. bu kadar dikkatli bir muhasebeci olabilir mi düşündürür insanı.
muhasebeci değildir.ön muhasebe elemanıdır.
taş kafalı olduğunu düşündüğüm muhasebecidir, insan o kadar parayı cebinde hangi mantıkla taşır acaba? ayrıca kem gözlerden ırak olması o paraya elini sürmeden polisi çağıran vatandaşlardır.
kendisinden olsa olsa ponza taşı olacak olan muhasebecidir. bu mu taş allasen?
sözlük dişileri tarafından taltif edilmemiş bilakis tahkir edilmiş "başkalaşım kayası" dır....
boku yemiş muhasebecidir ama başka türlü telafi etme imkanı vardır.
bu haber'de gösterdi ki ülkem'de olması gereken şeyler haber neteliği taşıyor.
sözlüğü inci sözlük'e çevirenler tarafından "taş" olarak nitelenmiş muhasebeci..

ulan ne yapalım biz senin erotik fantezilerini, bize ne muhasebecinin seksapelitesinden? malak mısınız, moron musunuz nesiniz ya.. başlığa bak hizaya gel arkadaş.

yani 7500 liranın sağ salim teslim edilmesi değil de, muhasebecinin vücut hatları mı sizin için vurgulanması gereken şey?

hay canınıza tüküreyim ya.
ömründe kadın görmemiş bir erkek için taş sayılan muhasebeci. hayır bir de salak, 7500 lira para düşürülür mü allasen?
sümüğümü atmam lan buna...
cemaatin kadından hazetmeyen kadrolu yazarlarının tepkisini çekmiş başlıktır. biz sizin erkek erkeğe ne yaptığınızı soruyor muyuz diye cevaplanması caizdir.
güzel ülkemin güzel insanları arasında bu kadar abazan olması bizi üzüyor tabi. dolayısıyla düşürülen bir miktar paranın bulunması ve polise teslim edilmesi gibi gayet olması gereken ve doğal bir olayı haberlerde okuyunca şaşırıyoruz.
Bunca insaniyetten yoksun kişi arasında hala iyi insanlar var diyerek kendimizi avutuyoruz işte..

edit: eksi oy veren "abazan" arkadaşım. üzülme senden o kadar çok var ki...
Bankaya girdiğinde cebinden sadece 100tl çıktığında ne hissettiğini düşündüğüm facebook pozu vermiş kişi.
taş oluşu ya da olmayışı biraz mal olduğu gerçeğini değiştirmeyen muhasebecidir. ayrıca bir muhasebecinin taş olması mı önemli, yoksa işini iyi yapması mı? ben patronu olsam direkt kovardım böyle dikkatsiz bir elemanı. 7500 lira gibi büyük bir parayı sokağa düşürmüş olması ancak filmlerde rastlanabilecek kadar inanılması güç bir olaydır. 5-10 lira değil, tomar tomar para. nasıl düşürdün? hadi düşürdün, düştüğünü nasıl farketmedin? ses çıkar lan o paradan düşünce pat diye. pantolonun cebinde mi taşıyordun o kadar parayı neyse artık? bir de emanet para dahası. ben olsam yüzümü gizlerdim lan, bu bir de poz vermiş artiz artiz. yatsın kalksın parayı bulanlara dua etsin.

şu kadar para düşer de insanın ruhu nasıl duymaz? yuh!
http://i.milliyet.com.tr/...2011/04/07/--1258394.Jpeg
"o mutlu olsun da gerisinin önemi yok" eziklerinin beğenene abazan dediği taş hatun.
kadını sex objesi olarak algılayan moronlar tarafından öne çıkarılmış muhasebecidir. ayrıca sadece cemaat değil, insan olan bu hareketlerden hazzetmez.
büyük ihtimalle mesleğe yeni başlamış muhasebecidir ya da fotoğraflar sadece üst tarafını aldığı için yeni başlamış izlenimi yaratır çünkü bütün muhasebecilerin kamyon tekeri gibi mabadı vardır. ha bu ablanın güzel olduğu gerçeğini değiştirmiyor ama neyse.
düşürdüğü parayı bulamadıysa zokayı yutacak olan muhasebecidir.
öncelikle güzel hatun belirtelim. konu para ve taş muhasebeci olunca tanım da şu olsa gerek: böyle sevgilim olsun 7500 lira borcum olsun..
saçları gözünü kapattığından olsa gerek parayı düşürmüş süzmedir.
(bkz: dostum taş demşsin ama bu leş çıktı)
güzel değildir.

(bkz: tamam beyler dağılabiliriz)