bugün

tanım: başbakana destek verenler.

asıl başlık 90 günde 70 şehit veren ülkenin başbakanını destekleyenler olacak idi ama yetmedi malumunuz.

3 ay gibi bir sürede 70 şehid verilmiştir. sorumlusu tabi ki hükümettir ve doğal olarak bu yetkiyi hükümete verenlerdir, %51 dir. artık bu destek verilmemelidir. aklınızı başınıza alın ey %51'in içindeki akıllı kardeşlerim. yarın ahirette veremezsiniz bunun hesabını!
tanımsızdırlar.
Kendi cocukları şehit olmadığı sürece içinde bulunulan durumu anlayamıyacak kitledir...
Şehitlerimizi kömür, beyaz eşya ve çeyrek altından daha düşük gören bir kitledir

idealist insan kalmadı ki, para metasının önüne geçebilsin...
tuzu kurulardır.
hastası olduğum topluluk... kafaları o kadar güzel ki... şehir halinde %76 akp oyu çıkarıp sonra milliyetçilik taslayabiliyorlar...
kuzulardır onlar nereye çeksen oraya giderler bazen bir kömürle bazen başka şeylerle. 70 şehit olupta hala o kafayla gidenlere başka hiç bir şey denemez buda ülkemizin acınası durumudur.
ülkesini değil cebini düşünenlerdir.
bu ülkenin yüzde 50'sidir. hala desteklerler, hep desteklerler. çünkü onlara göre bu şehit vakaları ergenekonun birer oyunudur. kimi kesimlerine göre de kemalist ordu diye tabir ettikleri ordumuzdan askerlerin çatışmada ölmesi şehit olmaması, öylesine ölmesidir.
-sonra da şehit haberlerini en çok isteyen biz oluyoruzdur
-aslında bir şey yokken
-neyse susuyoruzdur efendim.
hemen hükumeti devirelim yerine kılıçdaroğlu geçsin, gelsin güllük gülistanlık günler.

sığ düşünce ürünleri bunlar.
Suça ortak olan çekilen acıların müsebbibi olan insan kitlesidir.
düşünme yetisini yitirmiş midesizlerdir. selam olsun buradan o vicdansızlara.
üzerine şehitlerimizin kanı sıçrayan insanlardır, hala aksini iddia edebiliyorlar. her iki kişiden biri oy verdiğine göre bu başlıkta da rastlamak mümkün, beyler kimse kimseyi kandırmasın. kim oy verdiyse çıksın ortaya.
pazar seçim olsa %45 ten fazla oy alır malum başbakan.

biz hakediyoruz bu durumu ne yazık ki.

bizim insanımız düdükleyeni sever.
ilk seçimlerde en az %75 oy almasını beklediğim, takla atan, göbek atan, başbakanına dokunmayı bile ibadet sayan, hacı hocanın ağzından çıkan her sözü allah'ın dini (kuran) sanan, düşünmeyen, düşünmek gibi özel şeyleri başkalarından bekleyen, cehaletten-tembellikten kurtulmak gibi niyetleri olmayan insanlardır onlar.
günah diye elini vermeyip, badeci hocaya gidince amı götü dağılan kitle de bu grubun içindedir.
destekleyenlerin haklı bir açıklaması olması muhtemelen, AKP'liler ikinci şan şeref Turuna çıkmıştır. pkk ile AKP nin hedefi aynı ASKER.

(bkz: yalan diyen pkklıdır)
bir sonraki seçimde %50'den daha fazla oy verip, verdiği oy oranıyla doğru orantılı olarak bu ülkeden ve milletimden soğumama vesile olacak kitledir. o değil, hızlı bir şekilde artıyorlar efendim. durduramıyoruz.

bu ülkede bırakın 70'i, 170 şehit bile verilse bu millet tayyip durduğu müddetçe bu partiye oy verecek. çünkü bu millet kendini köle durumuna düşürdü bir kere. artık akp millete değil, millet akp'ye muhtaç halde.
yüzsüz oldukları için gündemin değişmesini beklemektedirler, bir iki güne kalmaz arslan kesilirler efendim, sakin olalım.

bence birileri çıkıp sıçmaya karşı olduğunu dile getirecek bunlarda kendilerinden geçecek.
sokağa çıkıp panzer taşlayan poşulu teröristlerden farkı yoktur *
eee ne demişler deveye diken adama...
bizim halkımız kazıklanmayı çok sever.
ülkenin bu halde olmasının en büyük nedenidirler.

akılları başlarına gelesiceler diyesim var ama musubetsiz olsun istiyorum. ama bunlar anlamaz ki.
115 leş veren pkk adındaki aşağılık oluşumu destekleyenlerden daha yürekli kişilerdir.

pkk ile yürütülen savaş bugüne değil görülmemiş düzeyde devam ederken,
yıllarca ordu modernizasyonumuzun kadrolusu israil in ve onun köpeği paşaların tek tek içeriye alınma süreci işlerken
f4 leri modernize eden israil in, suriye yakınındaki uçağımızı düşürdüğü yavaş yavaş ayyuka çıkarken,
ve bu süreçle israil ile papaz olunması, israil in pkk ya açık desteği,
arap baharının suriye ye etkisi halkını katleden suriyenin pkk ya açık desteği şeklinde olaylar gelişirken,
türkiye de de bir kürt baharı oluşturulmak istenirken,

kıçının üzerinden klavye delikanlılığı yapmak o aşağılık pkk lı ile eşdeğer olmaktır.

bu acı ve kötü günde ülkenin %50 oyunu alan o başbakana sahip çıkacaksın. kendi anana, kendi babana sahip çıktığın gibi.

eğer çıkmıyorum dersen de siktirip gideceksin bu ülkeden!
kanıbozuk ecdadının siktir olup gittiği gibi...
"ölüsevicilik yapanlara, şehit kanı sömürenlere dert olmuşlardır" gibi basit ve aciz argümanların arkasına sığınacak olan zavallı sürüleridir.
ülkesinden hergün ortalama 1 şehit verirken, esad ın halkını katletmesine üzülen, bunu önlemeye çalışan kanıbozuklar da vardır.( suçsuz halkın öldürülmesine bende üzülüyorum)

kendi kıçını temizlemek den aciz, din bezirganlarının kuyruğuna yapışmış gider bunlar.

eğer ki suriye halkı için bu kadar üzülüyorsan, sözlük'de salyalarını akıtarak dolaşacağına siktir git orada savaş yada gerçekleri gör amk.
yeri geldiğinde üç maymunu oynar bu tipler. pardon yeri geldiğinde mi dedim?