bugün

KKTC'de 25 mayıs 2018'de gerçekleşmiş olan üzücü hadisedir. bugün haberlere çıkmasının nedeni ise bunu yapan cani annenin olayı yapmasının ardına sığındığı sebebin yalan çıkması. kadın kocasıyla boşanma aşamasında, çocuğun velayetini alacak diye adama sinirleniyor kızıyor ve bir ömür oğluma hasret kalsın şeklinde bir savunma yapıyor ama aslında adamdan intikam alıyor yani. ve en can alıcı kısmı kadının ben deliyim o yüzden yaptım açıklaması. bugün mahkeme kadının akıl sağlığının fazla fazla yerinde olduğuna karar vermiş. umarım asıl ceza içeride çocuk özlemi çekenler tarafından verilir o pisliğe
https://www.aksam.com.tr/...orkunc-sonuc/haber-995852
Kesinlikle imha edilmesi gereken kadın.

Bu kadını yaşatıp ne yapacaksın?

Ya da bazı ölümcül hastalıklarda denek olarak kullanılsın.
O anne değildir, anne olsa duramazsın.

Anne ve babalara, her yıl psikolojik testler yapılmalı, ruhsal durumu kontrol edilmelidir.
Evladına, manavdan aldığı portakal muamelesi yapanların hakları kısıtlanmalı, çocuklar korunmalıdır.
Diyeceklerim budur!

Kahrolsun bağğzı şeyler!
anne kelimesinin kutsallığını yerle bir eden o nedenle de asla aynı cümlede adı geçmemesi gereken kişidir. böylesini yaşatmanın anlamı yok yak gitsin
olum sadece şu çocuğu yapmayı seviyorsunuz hüner gibi görüp, çünkü hayattaki tek vasfınız çocuk yapabilmek. ne büyük iş. köpek de ürüyor, gözümde hiçbir farkı yok bu kitlenin, hemen her zaman görüyorum dışarıda, oyuncağı düşünce silleyi çarpıyor suratına, yok adımlarını uyduramıyor diye kafasını tokatlıyor el kadar çocuğun. büyük bir çoğunluk böyle ebeveynlerden oluşuyor işte, duyar kasmayın kutsal diye, sıçar gibi çocuk yapıp övünün ancak. sadece mutsuz ve psikolojisi bozuk bir insan büyütüyorsunuz dövüp sövüp. şu haberi görüp sinirden delirmemek elde değil. öldürmek, dövmek, rezil kepaze bir hayat yaşatmak ne. hepiniz manyaksınız iğrençsiniz.
Elim ayağım titredi. Çocuğumun tırnaklarını keserken hala titriyorum. Bu nasıl bir canilik. Bu karının yaşamaya hakkı var mı?
Uyuyacak mı bu şimdi? Kahvaltı mı yapacak? Cehennem ' in dibine gitmesine yardım etmeli sadece.
her canı isteyen çocuk sahibi olamamalı.
bu şekilde ve sebeple cinayet işleyen biri için akıl sağlığı yerindedir demek çok gerçekçi değil sadece yaptıklarının ve bunların sonuçlarının farkında olduğunu söyleyebilirsin.
hadi muhabbet kuşu kanarya felan olursun yavrunu kıskandığın için öldürürsün nede olsa kafan çalışmıyor beyin meyin yok ama çocuğunu öldürüp öldürmeyi geçtim 32 yerinden bıçaklamak ve mahkemede deliyim demek ney dava açmıyacağını bilsem burdan çok güzel küfürler edicem ama malum bende mahkeme fobisi var.
Bence kadının akıl sağlığı yerinde değil, kadının yeri tımarhane.

Raporda yanlışlık vardır.

Bir anne mümkün değil yav kendini öldürür çocuğunu öldürmez. Kadına haksızlık yapılıyor. Tedavi edilmeli.
Her anne melek değildir, annelerini sevmeyen bireylerin hepsi nankör ve haksız değildir desem eleştiri yağmuruna tutulurdum bu başlık sözümü destekliyor. Araba sürmek için ehliyet alıyoruz, bir mesleği edinmek için türlü sınavdan geçiyoruz, bakkal açmak için bile tapusudur alanıdır sağlık kontrolüdür geçmek gerekiyor ama bir hayatı yetiştirmek, dünyaya getirmek için gereklilik aranmıyor çok tuhaf.