bugün

an itibariyle sol frame'nin giderek ciddileşen başlıklarına baktıgımda düşündügüm hadise galiba 7. nesil bu vakitlerde uyku moduna geçiyorlar.
edit; 7. neslin sözlügü terk etmesi şahsen çok istedigim bir olay degildir. bizzati ben yeni bir nesil olaraktan 7. neslin sözlükte daha fazla yer almasını isterim.
sanılanın aksine hiçbir değişim söz konusu değildir; sözlük olağan haliyle seyretmektedir. zira şu an "x olmaktan utanıyorum" şablonlu başlıklar sol frame'i işgal etmektedir, bunu yapsa yapsa kim yapar?
(bkz: yok böyle bişey)
(bkz: külliyen yalan)
"ciddileşmeden kasıt ırkçılık yapmaksa yok hala biz burdayız" şeklinde cevabı olan cümle.
(bkz: ben buradayim sen neredesin)
(bkz: ben dünyanın en güzel garısıyam)
(bkz: kendini bi bok sanmak)
tahmine dayalı bir görüştür. ben de burdayım ama abuk subuk başlıklarla alakam yok. hatta nedir bu 7'den önceki nesillerin anne ben oldum culukları yahu..
(bkz: ben buradayım).
(bkz: ergen düşmanlığı)
7.nesil şöle böle diyenlerin için kapaktır. adamlar terk ediyo niye? e çünkü iş güç sahibi adam, belli bir yere gelmiş yarın belki üniversitede ders verecek 8.40ta dersi var. ondan vakitlice terk eder sözlüğü,ya da ne biliyim bankada genel müdür kepenkleri o açıyo. siz hala şöle böle diyin. neyse bende terk ediyorum malum yarın erkenden şirkette olmam lazım.bensiz bi işi beceremezler zaten...
sözlükte hiyerarşi mi var sorusunu akla getiren önerme.
(bkz: yıkılmadım ayaktayım)
(bkz: asılsız haber)