bugün

Az once aldigim ceza her ne kadar bunyeme agir gelmis olsada cekegim cezadir. Hakaret dolu sozluk formatina aykiri yazi yazdiginiz da direk alirsiniz.
aynı nedenden dolayı benim 10 gün ceza almamın düşündürücü olduğu moderatörlere göre uyarı cezası.
seri eksi oy veren ibne'ye ettiğim küfür yüzünden moderasyon tarafından yediğim cezaydı.
+ kime küfür ettin.? - seovi'ye.
- seovi kim lan
- sözlük fenomeni. derin sözlük anlamazsın sen.
+ hmms...

(bkz: şaka gibi)
ahmet yıldız ölmedi nickname li yazar arkadaşımın yastıkları yumruklayarak ağlamasına neden olduğum için aldığım cezadır lakin bugün itibariyle bitirmiş geri dönmüşümdür.

7 gün yazılış itibariyle kolay görünebilir fakat sözlüğü seven bir yazara bitmek bilmeyen bir yol gibi geldiği de aşikardır.

değerli moderasyonun bunu gözönünde bulundurmasını rica ediyoruz.
20 günlük çeşidi de var olan ceza...
(bkz: mübarek bir sayı olarak 7)
15 günlük cezasını tamamlayan biri olarak; o da ceza mı be?
(bkz: içerden yeni çıktım)
15 güne göre daha iyi bir cezadir.
7 gün elinizin kolunuzun bağlanması durumudur.
attan inip yerde sürünmeye benzer.
Mobil sözlükte sorun teşkil etmeyen ceza.
Mobilde çaylak cezası alanların girdiği entryler gözüküyor.
Sanirim öyle.
7 gün ceza yiyecek ne yaptım denilesidir.
Bol çaylak yiyenler bu ceza sisteminde bir standart olmadığını bilirler. Noktalı virgülün yanlış kullanımı sebebiyle aldığınız cezanın c sini ana avrat söven yazar almaz.
moderatorleri reelde bulup testerenin sinavlarina sokmak isteme sebebidir.

- ay vant tu pıley e geym sen salca yillarca masum uyeleri sebepsiz yere caylak ettin ve sonrasinds orospu kahkahasi attin simdi sira uyelerde onunde gormus oldugun 50 kg kirmizi biber salcasini 1 saatte tuketmen gerekiyor aksi takdirde geberejakson.
Zaten çaylak olmaktan güzel olan bir hadisedir. Yazıyorum yazıyorum ama kime yani.