bugün

an itibariyle basın açıklamasında gerçekleşmiş olan durumdur.

ya failler bulun ya da biz bu oyunda yokuz mesajı gerekli yerlere ulaşmıştır sanırım. görelim bakalım fenerbahçesiz bu lig oynanıyor mu oynanmıyor mu.

edit:

bu bir rest değil. öyle ya da böyle çekilmiştir. tff nin kararının da fenerbahçenin kararının hemen sonrasında verilmesi durumun ciddiyetini göstermektedir.

şu amsalak yorum yapanlar bi oturup düşünün. bu lig ne fenerbahçesiz ne beşiktaşsız ne de galatasaraysız oynanamaz. şunu kafanıza bi sokun.
uefa ve türkiye futbol federasyonu onayı alınmadan gerçekleştirilmesi halinde çeşitli yaptırımlar gerektiren karardır.
sazan.avi

havuzdan çıkarız,

ligden çekiliriz,

biz şike yapmadık.

bizde hiç birine inanmadık.
o işlerin öyle kolay olmadıklarını bildikleri halde şekil şükül olsun diye yaptıkları gereksiz açıklama.varsa o göt çekilin bakalım lig sanki size muhtaçtı.*
failler bulunmak üzere. kimse şova kalkmasın amk! bu olayla ilgili illaki 2 gün içinde tutuklama gerçekleşecek. neyin kahramanlığı bu?

sen bu ortamı düzeltmek için ne yapacaksın aziz önce onu bir söyle. hepimiz suçluyuz ama en fazla sen!
fenerin tutarsa verdiği en akıllı karar olacaktır .
güldüren tehditcik dir.
Fanatiklik bir yana spor ahlakına aykırı terorist davranış sonucu ortaya çıkan karar. Karar abartı olmakla beraber; bir türk takımına ayırt etmeksizin, bir saldırıda bulunulması bütün futbol camiasının birlik olmasını gerektiren olaydır. Spor dostluktur, güzel ahlaktır. Spor dışına çıkartıp insanları birbirine düşürtenler açık aşikar teröristtir. Terörist demek: ' dağ da askere silah sıkmak' demek değildir. Adaletin yerini bulması elbete gereklidir. A takımı veya B takımı önemli değildir.
inanmadım desem tam yeridir ile ilgili durum. sen ligde olmasan kim olacak

http://www.presshaber.com...ar-sahaya-cikmiyoruz.html
Çekilmezsen şerefsizsin dedirtir.
cinconlar şampiyonlugu kutluyacak haha abi siz ne kadar karaktersizsiniz.malsaray işte ne diyelim.
fenerbahçe düşmanlarını heyecanlandıracak haberdir. şuan herkese ufak bir beklenti kafası gelmiştir. *
fenerbahçe'ye yapılan terörizm'dir bunda şüphe yok. bu olaya karşı herkesin tek bir yürek olup yapanlara karşı dimdik durmak gerekiyor.

ama cancağızlarım;

ilk defa mı oluyor bu işler? hakemin kafasını yarıp 15 dikiş attırılan yer şükrü saraçoğlu değil miydi? ya da beşiktaş'lı taraftar ki kendisi amcaoğlum olur bursaspor'lu bir genci bıçaklayınca ligden çekiliriz dediler mi?
neden her bokun altından fenerbahçe çıkıyor?
hiç kendinize bir sordunuz mu?
Futbol dünyasını terörize eden adama adeta taparcasına bağlanmış olaN ananem mi?
Hakem odasını gerekirse basarım diyen adamı başkan seçen sizin camia'nız değil mi?

Şimdi gelmiş menfur saldırıdan dolayı 'topumu alıp gidiyorum ben havasına giriyorsunuz.

Afedersiniz ama siktiriniz gidiniz. göt yer mi göt?
götü yiyorsa çekilir, ki bu ilk çekilmeleri değil. rezilsiniz, rezil
Çekilse birilerinin kına yapacağı durum.
Mahmut Uslu: "Biz beyazken bize zenci muamelesi yapılıyor, ayrımcılık yapılıyor.

adam basın toplantısında ciddi ciddi bunu dedi

sonra da benden bu adamları ciddiye almam bekleniyo falan..
Ligin ağzına sıçtıktan sonra fenevbahçenin ligden çekilmesi türk futboluna büyük armağan olur. Şikeci ibneler siktirsin gitsin
koyu bir beşiktaşlı olarak destekliyorum.

arkadan kurşun sıkan, 80 yaşınbda rahipi arkadan bıçaklayan ve masum insanları şarampole yuvarlamaya çalışan şehrin insanı olduğu sürece bu futboldan bir sikim olmaz. bu yobaz piçler bulunana kadar ligler aralıksız tatil edilsin.
bu lig fenerbahçe olmadan da oynanır, galatasaray olmadan da. Ligden çekilmeleri halinde pek de bir şey değişmeyecek. Süper lig tek bir takımdan ibaret değil. Fener gider, başkası gelir.
kulüpleri yıllardır fenerbahçe tarafından acı acı sikilen, bu yıllardır süregelen sikilme yüzünden haliyle fenerbahçe düşmanı olmuş zavallıları görmemize vesile olan durumdur.

nasıl nefret etmeyeceklerdi ki bunlar fenerbahçe'den ?

kimse 2. 3. 4. büyüğü tutmak istemez. normaldir.
varsa götünüz,biz de görürüz.

sözünü hak eden çekilmedir.
Fenerbahçe tarafından çekilmiş resttir. iki şeyi hatırlatmıştır;
1) filmde züğürt ağa aklına estiğinde '' sataram ha köyü '' derdi
2) bir de ata sözü vardı, ısırılmaktan ne zaman korkulmaması gerektiğini anlatan..
görsel
fenerbahçe'siz oynanmaz ama aziz yıldırım ve onun adi tayfası olmadığı sürece bu ligler tertemiz bir şekilde oynanır. bugün türk sporunda ne kadar şiddet ne kadar öfke ne kadar kin varsa bunun en büyük sorumlusu aziz yıldırım'dır.

aziz yıldırım fenerbahçe'nin diktatörüdür, geri vitesçinin önde gidenidir. nasıl bundan önce 2-3 sefer başkanlığı bırakacağım deyip bırakmadıysa, nasıl defalarca ligden çekilirim, cas davası sürecek, havuzdan çıkarım gibi içi boş tehditler savurup sonra hiç bunları dememiş gibi davrandıysa; bugün yine bu kararında bir uygulama göremeyeceğiz. aziz yıldırım'dan bahsediyoruz çünkü. türk sporunun şike babası, her türlü eyyamcısı.

geçtiğimiz yıl, ergin ataman can güvenliğimiz yok dediğinde hangi maç ertelendi? bursaspor diyarbakır'dan çıkamadığında hangi maç ertelendi? bir de bazı gerzek kişiler burada çıkıp bu şampiyonluğa sevinirler diyor. şike ile alınmış şampiyonluğa sevinen, can güvenliğim yok deyip onuru ile sahaya çıkmayan rakibine karşı şampiyonluk kutlayan karaktersiz bendim çünkü.

bir maç kaybetti diye polis arabaları yakan, stadını ateşe veren adamlar lütfen bu olay hakkında daha fazla yazıp çizmesin. terörizim aziz yıldırım sayesinde futbola bulaştı, umuyorum daha fazla olay yaşanmaz. tüm fenerbahçe kafilesine ve başta şöföre tekrar geçmiş olsun.

ha, dipnot; ben kendi takımımda gördüm onurlu davranışı. benim antrenörüm de başkanım da maça çıkmam dediler ve çıkmadılar. ben kaç yıldır aziz yıldırım'ın oradan çıkarım buradan çıkarım ayrı lig kurarım laflarını gördüm fakat hiçbirinin gerçekleştiğini görmedim. bu karakter yoksunu adamın yine lafında duracağını sanmam ya, göreceğiz.
çekilinde milyonlarca gelir anadolu kuluplerine aksın birazda.