bugün

fenerbahçe nin trabzondaki tüm çirkefliklere rağmen kazanıp şampiyonluğa dahada yaklaşacağı maçtır. herkes tekme vuruyor herkes düşmesini bekliyor kanaryanın ama hayal kurmayın ve kendinize gelin. neyle oynadığınızın farkında değilsiniz. fenerbahçe den bahsediyoruz dostum iki defa düşün !!!

maçtan sonra edit: oha müneccim olmalıyım. ''trabzondaki tüm çirkefliklere rağmen kazanacak'' , ''herkes tekme vuruyor''
herkes her türlü sonuca ve olaya hazır olsun zira bu maçın hakemi mustafa kamil abitoğlu olarak açıklandı. bu maçı kaldırabileceğini düşünen var mı merak ediyorum...
öncesinde kendisinden daha önemli 3 mayıs 2012 beşiktaş fenerbahçe maçı olan maç
fenerbahçe nin bu akşamki beşiktaş maçını kazanması halinde trabzonspor taraftarının bu maçın bitmesine imkan vermeyeceğini düşündüğüm maç. trabzon taraftarı çok kolay manipüle ediliyor. bu maçın çok zor olacağını ve fenerbahçe nin sahadan çekilmeye mecbur bırakılacağını düşünüyorum. umarım böyle olmaz.
fenerbahçenin hükmen 3-0 galip geleceği maç..
bu maçı fener alacak. *
fenerbahçe'nin kan getireceği maç. s*ke s*ke alacağız o maçı.

not: bekleyin görün.
aykut kocaman rakiplerimiz kolay kazanıyor demeseydi fenerin güle oynaya alacağı maçtı.ancaaak, sezon boyunca bir türlü lige konsantre olamayan trabzonsporlu futbolcuları galatasaraya karşı çok güzel motive etmiştir aykut kocaman. galatasaraydan beraberlik alarak kendini gösteren bu motivasyonun aykut kocaman'ın kaba etinde patlayacağı maç olacaktır artık.
taraftarların iyice taşkınlık yapacağı maç.
trabzon yenecektir diyorum.
trabzonun ölümüne oynayacağı karşılaşma.fenerli arkadaşlarıda anlamıyorum oynanan top ortada yok 5 atarız yok yararız geçeriz ile olmuyor bu işler.özetle trabzon puan vermez.
dostluğun kazanmasını dileyeceğim maç ama 'mallar' alan bırakmamış bana.
fenerbahçenin dün oynadığı futbolu oynaması halinde galatasarayın şampiyonluğunu ilan edeceği hafta oynanacak maç.
(bkz: 6 mayıs 2012 trabzonspor fenerbahçe maçı)
aynı gün ve aynı saatte gs, bjk'yi yenerse bu maçtaki bir beraberlik ya da trabzonspor galibiyetinde, trabzonspor üç sene üst üste fenerin elinden şampiyonluğu almış olacaktır ki dualarımız bu yönde.
aynı gün ve aynı saatte gs, bjk'yi yenerse bu maçtaki bir beraberlik ya da trabzonspor galibiyetinde, trabzonspor üç sene üst üste fenerin elinden şampiyonluğu almış olacaktır ki dualarımız bu yönde.

ayrıca ortada dostluk falan da kalmadı. aykut kocaman, nihat özdemir, ali koç ve aziz yıldırım gibi kendini bilmez densizler sayesinde koskoca bir şehir ve bütün bir ülke tüm fenerbahçe camiasına ve taraftarına düşman haline getirildi. ceremesini de çekecekler.
fenerbahçe'lilerin ağlaması ile bitcek olan maç.*
kaç kere dedim ağlatmayın şu çocuğu..
Sahaya iç çamaşırı atma geleneğinin devam etmemesini temenni ettiğim maç.
zokora'ya yapılan ırkçılığın unutulmayacağı maç.

görsel

kazım koyuncu'ya yapılan terbiyesizliğin unutulmayacağı maç.

görsel

türk futboluna sürülen lekenin unutulmayacağı maç.

görsel

savunma yapıyorum diyerek iftira atanların unutulmayacağı maç.

görsel

şampiyonlar ligi'nden kovulanların unutulmayacağı maç.

görsel

cas davasına namusumuz deyip, o davadan vazgeçenlerin unutulmayacağı maç.

görsel

şenol güneş'i provokatiflikle suçlayanların unutulmayacağı maç.

görsel

bursaspor'la geçtiğiniz dalganın unutulmayacağı maç.

görsel

misafir ettiği futbol takımının teknik direktörüne hoşgeldin demek için bile yanına gitmeyen aykut kocaman'ın unutulmayacağı maç.

görsel

biz unutmadık siz de unutmayın!
fenerbahçe'nin kazanacağına inancım tam olmasına rağmen futbolcuların sakatlanmasından ve taraftarın saçmalamasından endişe ettiğim maçtır..

fenerbahçe rahat kazanır..trabzon'a çok ters geliyor..trabzon baskı kurmaya ne zaman çalışsa gafil avlanıyor..dikkat ederseniz stresli maçlarda kaybeden hep trabzonspor oluyor..geriye düşünce skoru dengelemeleri de çok zor oluyor..bir tek burak ile olmuyor bu işler..

ama çok sert oynayıp oyuncularımızı sakatlamalarından ve sahaya seyircinin müdahalesi ile futbolcularımızın yaralanmasından endişe ediyoruz..
dostluğun kazanmasını dilediğim maç.
öyle şeyler olsa ki fenerlilerle trabzonlular kucaklaşarak sahadan çıksa.
herkes şaşırsa filan.
trabzonspor'un 07-08 sezonunda 2-0 galip gelip galatasaray'ın şampiyon olmasının 11-12 sezonunda da kopyasının olacağı maçtır.
trabzonspor 1 - fenerbahçe 1 şeklinde sonuçlanacak olan karşılaşmadır.
trabzonspor'un fenerbahçe'yi madara edeceği maçtır.

görsel
isyan sokakta insaf arıyor sloganıyla atatürk alanı'nda toplanacak olan bordo mavililerin hüseyin avni aker stadı'na kadar yürüyüş yapacakları ve ardından ise tribünlerde yerlerini alacakları maçtır.

Sadece bu kadar mı ?

Maç öncesi.
Kolbastı'yla coşabiliriz.
Kazım koyuncu'nun şarkılarıyla horonun dibine vurabiliriz.

hepimiz zokora yız.
34. Dakikada ''alın terini ve saflığı'' simgeleyen beyaz atletler atabiliriz sahaya.

58 inci madde namustur.
58. Dakikada ''58. Madde''nin değişimine yönelik tepkilerimizi siyah balonların bırakılmasıyla ifade edebiliriz trabzon semalarına.

avni aker de 61 inci Dakika.
61. Dakikada sahaya attıklarımız, gökyüzüne bıraktıklarımız kadar sloganlarımızı da atarız.

Evet yaparız bunları.

Sahaya çakı atmak gibidir polise taş atmak.

3-5 kişinin yaptığını genele yaymayız.

Küfür de ederiz ara sıra.

Bağırırız.
Çağırırız.
Yaparız.
Ederiz.
___rız.
__riz.

Ancak hiç bir futbol takımının oyuncusuna ırkçı söylemlerde bulunmayız.
Bulunanları da gördüğümüz yerde yerin dibine sokarız.

Maç mı ?

Sikmişim maçını.

Allah rakibin de hayırlısını versin.
fenerin ekmek arasi hamsi yapacagi mactir.