bugün

ilk karşılaşmada Borussia Dortmund'un kendi evinde 2-1 yendiği maçtır. Zorlu geçeceği bellidir. Real'in yeneceği kaçınılmazdır.
real madrid'in en az 3 fark atacağı karşılaşmadır. handikaplı denenir.
real madrid in kolay kazanamayacağı karşılaşma. gerçi böyle dersek dortmund a haksızlık olur. bence kıran kırana geçecek 3 sonuca da açık bir maç.
dortmund'un alacağı maçtır.
real madridin handikaplı alacağı maçtır.
ronaldo'nun iki gol atacağı maçtır içime doğdu.
Güzel futbolun oynanmasını beklediğim ve Skoru Real madridli futbolcuların motivasyon seviyesinin belirleyeceğini düşündüğüm maçdır.
ntv'den yayınlanacak maçtır. kolamı çerezimi hazırladım, odamda bekliyorum. *
vesselam...
cüneyt çakır ın yöneteceği mücadeledir.

bol gollü olur.
cüneyt çakır yöneteceği için maçın kırılma anının hakem hatası olacağı söylenebilir.
ntvsporda saat 21:45'te başlayacak şampiyonlar ligi maçı. güzel maç olur. real madrid galibiyeti ile biter.
reus ve pepenin karşılıklı golleriyle 1-1 devam eden karşılaşmadır.
mario götze yılanı ortaya bırakmıştır. 1-2.
ilk yarısı borussia dortmund un 2-1 lik üstünlüğüyle bitmiştir.
borussia dortmund'un domine ettiği maçtır. son dakika golüyle ilk yarıyı 2-1 önde kapatmıştır.
götze nin götlük yaptığı karşılaşma. amk realine ne zaman oynasam kaybediyor. yinede umutluyuz morinho başkan.
real madrid defansının gerçek yüzünü gösterdiği maç olmuştur.
realin yenilmesini istediğim maçtır. idda oynadım da,

yalnız bence madrid alacak maçı, kötü şeyler hissediyorum...
Bana göre 2-2 bitecek maçtır.
maç sonunda ronaldo ağlayacak gibi. sürekli kendini yere atmalar, hayvan gibi vücuda rağmen çıt kırıldım yere salıvermeler. titre ve kendine gel ronaldo yoksa harcayacaklar madridi.
madridin kazanması halinde it gibi sevineceğim maç. Hadi mk madrid city maçındaki gibi bir hareket yapında iddiam yatmasın lan. Hoş citydende yatıyorda top unuzun mk.
takım oyunu oynayamayan kralın! takımının artık çaptan düştüğü maç.
madrid'in 3-1 yeneceği maç.
şans melekleri dortmund'un yanında olduğunu anladığımız maç. yinede real bir tane araya sıkıştırıp puanı alacak gibi.
mesut reyiz'in boşaldığı maç. ben dedim ama.